Altera Sp. z o.o.

Altera Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka sprzedaż / zakupy inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy Altera Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Altera Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Altera Sp. z o.o.

Siedziba główna

Altera Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Dane firmowe i kontaktowe - Altera Sp. z o.o.

Pełna nazwa
ALTERA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Adres rejestrowy
Łąkowa 1 05-660 Warka
NIP
1230920733
REGON
016429280
KRS
0000093759
Forma prawna
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
27.02.2002
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Rolnictwo, leśnictwo, łowiectwo i rybactwo

  • 01.43.Z Chów i hodowla koni i pozostałych zwierząt koniowatych

Działalność związana z zakwaterowaniem i usługami gastronomicznymi

  • 55.10.Z Hotele i podobne obiekty zakwaterowania
  • 56.10.A Restauracje i inne stałe placówki gastronomiczne
  • 56.10.B Ruchome placówki gastronomiczne
  • 56.29.Z Pozostała usługowa działalność gastronomiczna

Działalność związana z obsługą rynku nieruchomości

  • 68.20.Z Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi

Działalność w zakresie usług administrowania i działalność wspierająca

  • 79.11.A Działalność agentów turystycznych
  • 79.12.Z Działalność organizatorów turystyki

Edukacja

  • 85.51.Z Pozaszkolne formy edukacji sportowej oraz zajęć sportowych i rekreacyjnych

Działalność związana z kulturą, rozrywką i rekreacją

  • 93.11.Z Działalność obiektów sportowych
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Bydgoszcz

Data aktualizacji: 01.03.2024

Praca Altera Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Hotel Sielanka nad Pilica w Warce zatrudni :Specjalistę ds. sprzedaży w hotelu

    • Warka
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      • Aktywne pozyskiwanie klientów korporacyjnych oraz sprzedaż usług w segmentach MICE

      • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami biznesowymi

      • Realizacja celów sprzedażowych miesięcznych, kwartalnych i rocznych w zakresie przychodów z organizacji konferencji, imprez okolicznościowych, rezerwacji grupowych i indywidualnych

      • Analiza rynku i konkurencji w zakresie potencjalnych szans rozwoju sprzedaży

      • Przygotowywanie ofert, realizacja i rozliczanie wydarzeń konferencyjnych

      • Koordynacja i nadzór nad prawidłowym przebiegiem pobytu grupy w Hotelu

      • Ścisła współpraca z innymi działami w hotelu

      Wymagania

      • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

      • Bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność w realizacji powierzonych zadań

      • Dobra znajomość j. angielskiego

      • Nastawienie na sukces , realizację celów i osiąganie wyników

      • Komunikatywność i odpowiedzialność

      Oferujemy

      • tabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

      • Bardzo atrakcyjną prowizję sprzedażową

      • Szkolenia i rozwój

      • Atrakcyjne benefity dla pracowników na hotelowe usługi

      • Możliwość zamieszkania na miejscu

Pracodawcy w Warce