FENA Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

FENA Sp. z o.o. praca

Świętochłowice

Od ponad trzech dekad jesteśmy dumni z tego, że możemy nazywać się Fabryką Elementów Napędowych FENA, sercem przemysłowej innowacji w Świętochłowicach. Nasza historia zaczęła się w 1987 roku, kiedy to z pasją i precyzją zaczęliśmy tworzyć elementy maszyn, które z czasem stały się synonimem niezawodności i jakości. Specjalizujemy się w produkcji sprzęgieł i hamulców, które znajdują zastosowanie w różnorodnych sektorach przemysłu, od kolejnictwa po ciężkie maszyny.

Nasze produkty, takie jak sprzęgła elastyczne, membranowe, przeciążeniowe, zębate, hamulcowe, a także zespoły hamulców tarczowych i wiele innych, są wynikiem połączenia tradycji rzemieślniczej z nowoczesną technologią. Dzięki uniwersalnemu parkowi maszynowemu, który umożliwia szeroki zakres obróbki skrawaniem, jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym zleceniom.

Jakość i innowacyjność to dla nas nie tylko słowa – to fundamenty naszej działalności. Posiadamy Zintegrowany System Zarządzania Jakością i Zarządzania Środowiskowego, który jest nieustannie doskonalony, aby spełniać i przekraczać międzynarodowe standardy. Nasze produkty i procesy produkcyjne są certyfikowane, co potwierdza nasze zaangażowanie w dostarczanie wyłącznie najlepszych rozwiązań.

Nasza firma nie ogranicza się do granic Polski. Aktywnie uczestniczymy w międzynarodowych wystawach i konferencjach, dzięki czemu nasze produkty są rozpoznawalne i cenione na całym świecie. Współpraca z uczelniami wyższymi, w tym z Politechniką Śląską, pozwala nam na ciągły rozwój i wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań.

W FENA rozumiemy, że nasza siła tkwi w ludziach – wykwalifikowanej załodze, która każdego dnia wkłada swoje umiejętności i zaangażowanie w tworzenie produktów, które napędzają przemysł. Jesteśmy dumni z naszej ugruntowanej pozycji na rynku, którą zawdzięczamy nie tylko naszym produktom, ale również relacjom z klientami, opartym na zaufaniu i wzajemnym szacunku.

Zapraszamy do poznania naszej oferty i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy już teraz cieszą się z niezawodności i wydajności, jaką zapewniają nasze sprzęgła i hamulce. Razem możemy stworzyć napędy, które będą siłą napędową Twojego sukcesu.

FENA Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna produkcja / przemysł

Oferty pracy FENA Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca FENA Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa FENA Sp. z o.o.

Siedziba główna

FENA Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Katowice
  2. Bielsko-Biała
  3. Kraków
  4. Warszawa
  5. Chorzów
  6. Wrocław
  7. Kędzierzyn-Koźle
  8. Skarżysko-Kamienna
  9. Swietochlowice

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca FENA Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • TOKARZ/FREZER

    • Świętochłowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • PRACOWNIK OBRÓBKI SKRAWANIEM

      TOKARZ/ FREZER

      Zakres obowiązków

      • Prace tokarskie/frezerskie na tokarkach/frezarkach konwencjonalnych;
      • Samodzielna realizacja zadań produkcyjnych;
      • Dbałość o stanowisko pracy;
      • Współudział w utrzymaniu należytego stanu hali produkcyjnej;

      Wymagania

      • Wykształcenie min. zawodowe - kierunkowe;
      • Praktyczne doświadczenie w pracach na tokarkach/frezarkach (możliwość przyuczenia);
      • Umiejętność czytania rysunku technicznego;
      • Chęć do pracy i zaangażowanie;

      Oferujemy

      • Stała praca w stabilnej firmie;
      • Zatrudnienie na umowę o pracę - cały etat (praca zmianowa);
      • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji;
      • System motywacyjny, zabezpieczenie socjalne, opieka medyczna;
      • Dostęp do wiedzy i doświadczenia oraz możliwość dalszego podnoszenia kwalifikacji;

Pracodawcy w Świętochłowicach