Czy to Twoja firma?

EURO-INSTAL-TECH MARCIN SĄPÓR praca

Raszyn

Zatrudnię elektryków, elektromonterów z doświadczeniem w wykonywanym zawodzie. Mile widziane uprawnienia SEP. Praca na terenie Warszawy i okolic o obiektach usługowych, przemysłowych, użyteczności publicznej. Wynagrodzenie 4000-5000zł netto.

Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny .

EURO-INSTAL-TECH MARCIN SĄPÓR najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Elektryk Raszyn
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy EURO-INSTAL-TECH MARCIN SĄPÓR

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca EURO-INSTAL-TECH MARCIN SĄPÓR

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa EURO-INSTAL-TECH MARCIN SĄPÓR

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
EURO-INSTAL-TECH MARCIN SĄPÓR
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Warszawa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca EURO-INSTAL-TECH MARCIN SĄPÓR - oferty archiwalne

  • Zatrudnię elektryków, elektromonterów

    • Raszyn
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • запрошуємо працівників з України
    • 4 000-5 000 zł / mies.
    • Zatrudnię elektryków, elektromonterów z doświadczeniem w wykonywanym zawodzie

      Zakres obowiązków

      - wykonywanie instalacji elektrycznych

      - wykonywanie instalacji teletechnicznych

      Wymagania

      - mile widziane uprawnienia SEP

      Oferujemy

      - praca ana terenie Warszawy i okolic

      - praca w obiektach przemysłowych, biurowych i użyteczności publicznej

Pracodawcy w Raszynie