MyWay

Czy to Twoja firma?

MyWay praca

Rzeszów

Specjalistyczna Klinika MyWay.online to zespół psychoterapeutów, którzy postawili sobie za cel świadczenie najwyżej jakości usług psychoterapii online. Posiadamy ponad 6 - letnie doświadczenie w pracy online i jesteśmy jednym z prekursorów tej formy terapii w Polsce.

MyWay najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Psychoterapeuta Rzeszów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy MyWay

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MyWay

Mapa MyWay

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
MyWay
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Kraków

Data aktualizacji: 01.06.2024

Praca MyWay - oferty archiwalne

  • Psychoterapeuta z certyfikatem

    MyWay
    • Rzeszów
    • umowa o pracę
    • dodatkowa/dorywcza
    • praca zdalna
    • rekrutacja zdalna
    • Specjalistyczna Klinika MyWay.online to zespół psychoterapeutów, którzy postawili sobie za cel świadczenie najwyżej jakości usług psychoterapii online. Posiadamy ponad 6 - letnie doświadczenie w pracy online i jesteśmy jednym z prekursorów tej formy terapii w Polsce. Wraz z dynamicznym rozwojem naszej kliniki zatrudnimy psychoterapeutów certyfikowanych i psychoterapeutów, którzy są w procesie certyfikacji po ukończeniu minimum 4-letniego szkolenia w dowolnym nurcie.

      Zakres obowiązków

      Praca z pacjentem i prowadzenie psychoterapii online

      Wymagania

      Oczekujemy:

      • chęci profesjonalnego rozwoju, pasji i zaangażowania,
      • doświadczenia w pracy z pacjentem,
      • ukończenia szkoły psychoterapeutycznej i rozpoczęcia procesu certyfikacji lub certyfikatu psychoterapeuty,
      • rzetelności,
      • lojalności.

      Oferujemy

      • konkurencyjne wynagrodzenie,
      • płatne urlopy,
      • bezpłatne superwizje,
      • pracę w gronie certyfikowanych terapeutów,
      • możliwość ciągłego rozwoju i doskonalenia swojego warsztaty pracy, udział w ambitnych, innowacyjnych projektach kliniki,
      • elastyczne godziny pracy oraz w pełni pracę zdalną z pacjentem,
      • wygodne i innowacyjne narzędzia informatyczne, stawiamy na funkcjonalność ułatwiającą pracę z pacjentem,
      • profesjonalną opiekę marketingową: dbamy o wizerunek współpracujących z nami psychoterapeutów , inwestujemy w dynamiczną rozbudowę kliniki , dbamy o jej holistyczny rozwój,
      • wsparcie organizacyjne recepcji i techniczne zespołu informatycznego,

Pracodawcy w Rzeszowie