ANTHERIS Kamil Poświata

Czy to Twoja firma?

ANTHERIS Kamil Poświata praca

Kolno

Jesteśmy ANTHERIS Kamil Poświata, Twoim zaufanym partnerem w dziedzinie usług wodno-kanalizacyjnych. Nasza siedziba znajduje się w malowniczym Koziole, położonym w sercu województwa podlaskiego, gdzie codziennie dbamy o to, aby nasze usługi były synonimem niezawodności i najwyższej jakości.

W ANTHERIS Kamil Poświata, rozumiemy jak ważna jest niezawodna infrastruktura wodno-kanalizacyjna dla komfortu i bezpieczeństwa codziennego życia. Dlatego też, każdego dnia wkładamy całą naszą pasję i zaangażowanie w to, co robimy, aby zapewnić naszym klientom usługi, które spełniają ich oczekiwania i potrzeby.

Chociaż nie możemy się podzielić naszą historią czy misją, to nasze działania mówią same za siebie. Jesteśmy zespołem profesjonalistów, którzy nieustannie poszukują nowych rozwiązań, aby nasze usługi były jeszcze lepsze. Nasze skupienie na innowacyjności i jakości jest odzwierciedleniem naszego zaangażowania w dostarczanie rozwiązań, które są nie tylko skuteczne, ale i trwałe.

Rozumiemy, że każdy klient jest inny i ma unikalne potrzeby. Dlatego też podchodzimy do każdego zlecenia indywidualnie, z troską o szczegóły, które mają znaczenie. Nasza oferta jest elastyczna i dostosowana do specyficznych wymagań, co pozwala nam na budowanie długotrwałych relacji z naszymi klientami.

W ANTHERIS Kamil Poświata, jesteśmy dumni z tego, co robimy i jak to robimy. Jesteśmy tu, aby służyć pomocą i wsparciem, zarówno w standardowych zadaniach, jak i w tych najbardziej wymagających projektach. Zapraszamy do współpracy i doświadczenia różnicy, jaką niesie zaangażowanie i profesjonalizm naszego zespołu.

Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Czekamy na możliwość współpracy i wspólnego tworzenia rozwiązań, które przyczynią się do poprawy jakości życia w naszej społeczności.

ANTHERIS Kamil Poświata najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Budowlaniec Kolno
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy ANTHERIS Kamil Poświata

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ANTHERIS Kamil Poświata

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ANTHERIS Kamil Poświata

Siedziba główna

Praca ANTHERIS Kamil Poświata - oferty archiwalne

  • Pracownik ogólnobudowlany

    • Kolno
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • запрошуємо працівників з України
    • Firma poszukuje pracownika ogólnobudowlanego do prac związanych z instalacją fotowoltaiki

      Zakres obowiązków

      • Wbijanie uziemienia wiertarką,
      • Rozpakowanie palet,
      • Prace porządkowe,
      • Ostrożne noszenie paneli itp.

      Wymagania

      • Prawo jazdy B,
      • Obsługa narzędzi ( wiertarka, wkrętarka, szlifierka ),
      • Dyspozycyjność,
      • Odpowiedzialność,
      • SAMODZIELNOŚĆ!!!,
      • Wysoka kultura osobista.

      Oferujemy

      • Ubranie robocze,
      • Stałą i stabilną pracę,
      • Pomoc techniczna z dokumentacją,
      • Narzędzia wysokiej klasy.

Pracodawcy w Kolnie