Czy to Twoja firma?

ZM Kolno Spółka Akcyjna w Kolnie praca

Kolno

Od ponad czterech dekad, ZM Kolno Spółka Akcyjna w Kolnie z pasją tworzy produkty, które definiują standardy w branży metalowej. Nasze wyroby, znane globalnie pod marką BISON, to synonim niezawodności i precyzji. Z dumą możemy powiedzieć, że nasze kły tokarskie, zabieraki czołowe hydrauliczne, trzpienie, tuleje redukcyjne oraz oprawki frezarskie zdobyły uznanie w ponad 50 krajach świata.


Nasza historia sięga roku 1975, kiedy to zakład w Kolnie rozpoczął swoją działalność, stając się z biegiem lat symbolem innowacji i jakości. W 2009 roku, przejęcie Samodzielnego Wydziału Produkcyjnego od Fabryki Przyrządów i Uchwytów BISON-BIAL S.A. w Białymstoku było kamieniem milowym, który umocnił naszą pozycję na rynku i pozwolił na dalszy rozwój.

Jesteśmy dumni z naszego profesjonalnego parku maszynowego i zespołu wysoko wykwalifikowanych pracowników, których doświadczenie i zaangażowanie są gwarancją najwyższej jakości naszych produktów. Opinie naszych klientów są dla nas najlepszym potwierdzeniem, że wybór technologii i dbałość o każdy szczegół przekładają się na niezawodność i trwałość wyrobów BISON.

Zarządzanie jakością to dla nas priorytet. Pracujemy zgodnie z systemem zarządzania jakością ISO 9001:2000, a nasze produkty są wytwarzane w oparciu o normy PN-EN ISO 9001:2001. Ponadto, z myślą o środowisku i bezpieczeństwie pracy, wdrożyliśmy certyfikowane Systemy Zarządzania Środowiskowego i Bezpieczeństwem i Higieną Pracy, które funkcjonują jako Zintegrowany System Zarządzania.

Nasze usługi nie ograniczają się jedynie do produkcji. Oferujemy także nasze bogate doświadczenie i wiedzę w zakresie szerokiej gamy usług produkcyjnych i kooperacyjnych, dostosowanych do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

W ZM Kolno S.A. wiemy, że innowacja i jakość idą w parze z odpowiedzialnością. Dlatego nieustannie dążymy do doskonałości, aby nasze produkty były nie tylko wyznacznikiem standardów, ale także źródłem dumy dla nas i naszych klientów. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już zaufali wyrobom BISON – symbolowi jakości i niezawodności.

ZM Kolno Spółka Akcyjna w Kolnie najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł praca fizyczna magazyn sprzedaż / zakupy

Oferty pracy ZM Kolno Spółka Akcyjna w Kolnie

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ZM Kolno Spółka Akcyjna w Kolnie

Mapa ZM Kolno Spółka Akcyjna w Kolnie

Siedziba główna

ZM Kolno Spółka Akcyjna w Kolnie poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
ZM Kolno Spółka Akcyjna w Kolnie
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Kolno
  3. Bydgoszcz
  4. Łomża
  5. Szczecin
  6. Olsztyn
  7. Kraków
  8. Mragowo
  9. Bielsko-Biała
  10. Łódź

Data aktualizacji: 01.05.2024

Pracodawcy w Kolnie