Czy to Twoja firma?

B&D HOTELS SPÓŁKA AKCYJNA praca

Wrocław

Witaj, jestem częścią historii Warszawy, która zaczęła się pisać 11 lutego 2002 roku. Jako B&D Hotels, jesteśmy dumną firmą z branży hotelarskiej, która każdego dnia otwiera swoje drzwi dla gości z różnych zakątków świata. Nasza siedziba znajduje się w sercu Polski, w Warszawie, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością.

Zatrudniamy ponad 250 wykwalifikowanych pracowników, którzy są naszą największą siłą. Dzięki nim, każdy, kto przekracza próg naszych hoteli, może liczyć na wyjątkową obsługę i niezapomniane wrażenia. Choć nie mogę podzielić się z Tobą naszą misją czy wartościami, które przyświecają naszej codziennej pracy, to mogę zapewnić, że każdy dzień w B&D Hotels jest krokiem do doskonałości.

Nasze hotele to nie tylko miejsca noclegowe, ale przestrzenie, gdzie każdy szczegół ma znaczenie. Przywiązujemy wielką wagę do komfortu, estetyki i doświadczenia naszych gości. Choć nie mogę teraz opowiedzieć Ci o naszych innowacyjnych rozwiązaniach czy międzynarodowej obecności, to zapewniam, że nieustannie dążymy do bycia liderem w branży hotelowej.

Jesteśmy świadomi, że w dzisiejszym świecie liczy się nie tylko jakość, ale i bezpieczeństwo. Dlatego też, choć nie mogę przedstawić Ci naszych certyfikatów, to możesz być pewien, że B&D Hotels to synonim bezpieczeństwa i zaufania.

Nasza historia jest ciągle pisana, a każdy gość, który nas odwiedza, staje się jej częścią. Zapraszamy Cię, abyś dołączył do naszej opowieści i sam przekonał się, co sprawia, że B&D Hotels to więcej niż hotel – to miejsce, gdzie każdy czuje się jak w domu.

B&D HOTELS SPÓŁKA AKCYJNA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka praca fizyczna

Oferty pracy B&D HOTELS SPÓŁKA AKCYJNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca B&D HOTELS SPÓŁKA AKCYJNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa B&D HOTELS SPÓŁKA AKCYJNA

Siedziba główna

B&D HOTELS SPÓŁKA AKCYJNA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca B&D HOTELS SPÓŁKA AKCYJNA - oferty archiwalne

  • Konserwator

    B&D HOTELS SPÓŁKA AKCYJNA
    • Wrocław
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Utrzymanie obiektu w ruchu, dbanie o stan techniczny urządzeń oraz przedmiotów w użytku, poruszanie się samochodem służbowym.
      Godziny pracy: do uzgodnienia.
      Oferta dostępna w sali G.
      Kontakt z pracodawcą - e-mail: mszymanska@hotelepark.pl, osobisty.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: wykształcenie i staż pracy: bez znaczenia, uprawnienia SEP do 1 kV z zakresie eksploatacji urządzeń i maszyn elektrycznych, posługiwanie się elektronarzędziami, podstawowa znajomość instalacji sanitarnych, prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 do 5 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pokojowa

    • Wrocław

      Sprzatanie pokoi hotelowych, korytarzy oraz pomieszczeń ogólnych znajdujących się na terenie hotelu.
      Umowa o pracę na okres próbny, następnie na czas nieokreślony.
      Praca w ruchu ciągłym - godziny do uzgodnienia.
      Kontakt z pracodawcą: mszymanska@hotelepark.pl lub osobisty

      Wymagania

      • Inne wymagania: wykształcenie dowolne staż pracy dowolny, mile widziane dośwuiadczenie, ale niekonieczne

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 010 - 3 700 PLN
  • Kelner/barman

    • Wrocław

      Obsługa kelnerska zgodnie z wyznaczanymi standardami - utrzymanie czystości stanowiska pracy oraz wyposażenia.

      Wymagania

      • Inne wymagania: wykształcenie dowolne, staż pracy mile widziany, komunikatywność, sumienność

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 500 - 4 000 PLN

Pracodawcy w Wrocławiu