Czy to Twoja firma?

NAVIGATOR PIOTR DOBACZEWSKI praca

Paprotnia

Od ponad trzech dekad, NAVIGATOR PIOTR DOBACZEWSKI jest synonimem rzetelności i profesjonalizmu w sercu województwa mazowieckiego, w malowniczej miejscowości Paprotnia. Nasza historia rozpoczęła się w 1992 roku, kiedy to z pasją i zaangażowaniem zaczęliśmy świadczyć usługi w dziedzinie mechaniki samochodowej. Z biegiem lat, nasza oferta rozszerzyła się, obejmując również specjalistyczne usługi detailingu samochodowego, które realizujemy z niezmienną dbałością o każdy, nawet najmniejszy detal.

W NAVIGATOR PIOTR DOBACZEWSKI, każdy samochód traktujemy jak nasz własny. Nasze usługi mycia karoserii i felg nie są tylko rutynowymi czynnościami – to rytuały, które przywracają pojazdom ich pierwotny blask i elegancję. Zdajemy sobie sprawę, że samochód dla wielu jest nie tylko środkiem transportu, ale częścią osobistego stylu życia i wyrazem indywidualności. Dlatego też każde zlecenie jest dla nas wyjątkowe i traktowane z indywidualnym podejściem.

Jesteśmy dumni z naszej lokalnej obecności i głęboko zakorzenionej tradycji, która pozwala nam na budowanie trwałych relacji z klientami. Choć nie zdradzamy szczegółów naszej rynkowej pozycji, to nasze wieloletnie doświadczenie i zaufanie, jakim obdarzają nas klienci, są dla nas najlepszym świadectwem jakości i zaangażowania.

W NAVIGATOR PIOTR DOBACZEWSKI, każdy dzień to nowe wyzwania i możliwości do pokazania, że tradycyjna mechanika samochodowa i nowoczesny detailing mogą iść w parze, tworząc usługi na najwyższym poziomie. Zapraszamy do odwiedzenia nas w Paprotni, gdzie z pasją i zaangażowaniem zajmiemy się Twoim samochodem, dbając o każdy szczegół.

Oferty pracy NAVIGATOR PIOTR DOBACZEWSKI

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca NAVIGATOR PIOTR DOBACZEWSKI

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa NAVIGATOR PIOTR DOBACZEWSKI

Siedziba główna

Praca NAVIGATOR PIOTR DOBACZEWSKI - oferty archiwalne

  • Wulkanizator/pomocnik mechanika

    NAVIGATOR PIOTR DOBACZEWSKI
    • Paprotnia
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Obsługa maszyn i urządzeń do wulkanizacji, wymiana i naprawa opon osobowych, wykonywanie podstawowych napraw mechanicznych - wymiana oleju, klocków itp.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Ogólna wiedza mechaniczna

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 700 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną