Appol Bis sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Appol Bis sp. z o.o. praca

Góra Kalwaria

Produkujemy soki NFC z jabłek, porzeczki, wiśni

Założyciele firmy APPOL działają w prywatnym sektorze spożywczym nieprzerwanie od niespełna 30 lat. To oni stworzyli podwaliny dzisiejszego przedsiębiorstwa. Przez ostatnie kilkanaście lat ludzie związani z APPOL, dzięki systematycznej i organicznej pracy budowali siłę dzisiejszej firmy. Efektem tego jest 15 – krotne zwiększenie pierwotnych mocy produkcyjnych i możliwość przetwarzania 2000t ton świeżych owoców / dobę.

Cieszymy się z faktu, że dzięki przejęciu Zakładu Produkcyjnego w Potyczy, stajemy się coraz większą firmą w branży produkcji koncentratów owocowych.

Stabilna pozycja rynkowa i wiarygodność dają możliwość wykorzystania kolejnych pomysłów do dalszego rozwoju firmy.

APPOL dzisiaj to:

  • energiczna i wykwalifikowana kadra, efektywne zarządzanie oraz wyposażenie techniczne na najwyższym światowym poziomie.

  • lider inwestycji, dynamiczne przedsiębiorstwo otwarte na rozwój, które jest blisko klientów i dostawców.

  • płaska  struktura zarządzania, dzięki której decyzje podejmuje się szybko.

  • kluczowe lokalizacje w Polsce, które dają dostęp do bazy surowcowej.

Dzięki temu, APPOL dzisiaj, to wiodący producent koncentratów i soków owocowych.

Appol Bis sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
badania i rozwój produkcja / przemysł księgowość / ekonomia

Oferty pracy Appol Bis sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Appol Bis sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Appol Bis sp. z o.o.

Adres rejestrowy

Appol Bis sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Góra Kalwaria
  3. Bielsko-Biała
  4. Gdańsk
  5. Łęczna
  6. Lublin
  7. Rzeszów

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Appol Bis sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Operator urządzeń do przetwórstwa owoców

    • Góra Kalwaria
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 4 000-6 000 zł / mies.
    • Firma Appol Bis sp. z o.o. zajmuje się produkcją koncentratów i soków NFC. Poszukujemy osób na stanowisko:

      Operator urządzeń do przetwórstwa owoców.

      Miejsce pracy: Potycz, gmina Góra Kalwaria.

      Opis stanowiska i wymagania:

      • praca fizyczna z obsługą maszyn
      • praca zmianowa, również w weekendy oraz noce

      Zakres obowiązków

      KLUCZOWE ZADANIA:

      • nadzór nad procesem produkcyjnym
      • obsługa i kontrola stanu technicznego maszyn i urządzeń
      • przestrzeganie zaleceń i procedur na wydziale produkcji
      • dbanie o zachowanie czystości na stanowisku pracy
      • bieżąca kontrola jakości produkowanych wyrobów

      Wymagania

      • nie wymagamy doświadczenia, aczkolwiek będzie ono dodatkowym atutem i wpłynie na wysokość stawki wynagrodzenia

      Oferujemy

      • umowę o pracę
      • premie uznaniową, premie za dyspozycyjność, premie za brak L-4 oraz wiele innych benefitów
      • kursy oraz szkolenia zależne od stanowiska (np. obsługa wózków widłowych)
      • świadczenia z ZFŚS

Pracodawcy w Górze Kalwarii