Czy to Twoja firma?

PANG JIE SP Z O.O. praca

Jabłonowo

Jesteśmy Pang Jie, sercem pulsującym w rytmie mody, zlokalizowanym w malowniczym Jabłonowie. Nasza podróż rozpoczęła się 15 czerwca 2018 roku, a od tego czasu nieustannie się rozwijamy, dostarczając naszym klientom hurtowe ilości odzieży i obuwia najwyższej jakości.

Nasze zaangażowanie w to, co robimy, znajduje odzwierciedlenie w dynamicznym wzroście finansowym, który jest dla nas powodem do dumy. Choć nie każdy wskaźnik jest dla nas pomyślny, to jednak wysoka stopa zwrotu z kapitału własnego (ROE) pokazuje, że idziemy we właściwym kierunku, a nasze decyzje biznesowe przynoszą oczekiwane rezultaty.

Nasza oferta to nie tylko produkty, to przede wszystkim pasja i zaangażowanie, które wkładamy w ich selekcję. Dzięki temu nasi klienci mogą liczyć na asortyment, który nie tylko odpowiada aktualnym trendom, ale też wyróżnia się na tle konkurencji.

Chociaż nie możemy teraz podzielić się wszystkimi szczegółami naszej działalności, możemy zapewnić, że każdy, kto zdecyduje się na współpracę z nami, dołącza do firmy, która stawia na rozwój, jakość i satysfakcję klienta. Zapraszamy do świata Pang Jie, gdzie moda łączy się z biznesem w harmonijną całość.

PANG JIE SP Z O.O. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy magazyn

Oferty pracy PANG JIE SP Z O.O.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PANG JIE SP Z O.O.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PANG JIE SP Z O.O.

Siedziba główna

PANG JIE SP Z O.O. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
PANG JIE SP Z O.O.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Poznań
  3. Bielsko-Biała
  4. Walbrzych
  5. Kraków

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca PANG JIE SP Z O.O. - oferty archiwalne

  • Sprzedawca

    • Jabłonowo
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      obsługa klientów, obsługa telefoniczna klientów chińskich, obsługa kasy fiskalnej oraz terminala do obsługi kart płatniczych, pomoc przy sporządzaniu rocznego spisu towaru znajdującego się w sklepie, przedkładanie pracodawcy ( obywatelstwa chińskiego) informacji o przebiegu i wynikach pracy na stanowisku, dbanie o skuteczne zabezpieczenie mienia związanego ze stanowiskiem pracy, dbanie o higienę i estetykę na stanowisku pracy i w obrębie sklepu, pełnienie zastępstwa w przypadku nieobecności innego pracownika, wykonywanie innych zadań zleconych przez pracodawcę, przygotowywanie dostarczonego towaru do sprzedaży

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: miesiąc
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Jabłonowie