GUMOTEST PROFILE PATRYK KAWAŁEK

Czy to Twoja firma?

GUMOTEST PROFILE PATRYK KAWAŁEK praca

Mazańcowice

Od ponad dwóch dekad, w sercu śląskiej ziemi, w malowniczej miejscowości Mazańcowice, rozwija się nasza pasja i profesja - GUMOTEST PROFILE PATRYK KAWAŁEK. To tutaj, z zaangażowaniem i precyzją, tworzymy produkty z gumy, które zyskały uznanie wśród naszych klientów. Jesteśmy dumni, że od 1997 roku możemy dostarczać wyroby gumowe formowe i wtryskowe oraz profile wytłaczane, które nie tylko spełniają, ale często przekraczają oczekiwania naszych partnerów.

Nasza firma to synonim solidności i jakości, co potwierdzają liczne pozytywne opinie od naszych kontrahentów. Zaufanie, które zbudowaliśmy na rynku, jest dla nas największym wyróżnieniem. Rozumiemy, że w dzisiejszych czasach nie wystarczy być dobrym w swojej dziedzinie, trzeba być najlepszym. Dlatego nieustannie dążymy do doskonalenia naszych produktów, aby sprostać nawet najbardziej wymagającym zadaniom.

W naszej pracy kierujemy się profesjonalizmem na każdym etapie - od projektu po finalny produkt. Każdy wyrób jest dla nas jak dzieło sztuki, które musi być nie tylko funkcjonalne, ale i trwałe. Współpraca z nami to gwarancja, że otrzymacie Państwo produkt najwyższej klasy, który będzie służył przez lata.

Choć nie zdradzamy wszystkich naszych tajemnic, to możemy z pewnością powiedzieć, że nasze produkty to wynik połączenia tradycyjnego rzemiosła z nowoczesną technologią. Jesteśmy dumni z naszego lokalnego dziedzictwa, ale zawsze otwarci na nowe możliwości i wyzwania, które niesie ze sobą globalny rynek.

Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy cenią sobie niezawodność, jakość i profesjonalizm. Razem możemy stworzyć coś wyjątkowego, co będzie służyć zarówno ludziom, jak i środowisku. GUMOTEST PROFILE PATRYK KAWAŁEK to nie tylko produkty, to obietnica trwałości i satysfakcji.

GUMOTEST PROFILE PATRYK KAWAŁEK najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł

Oferty pracy GUMOTEST PROFILE PATRYK KAWAŁEK

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca GUMOTEST PROFILE PATRYK KAWAŁEK

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa GUMOTEST PROFILE PATRYK KAWAŁEK

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Katowice
  3. Kraków
  4. Warszawa
  5. Plock
  6. Kęty
  7. Czechowice-Dziedzice
  8. Slawków
  9. Zabrze

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca GUMOTEST PROFILE PATRYK KAWAŁEK - oferty archiwalne

  • Pracownik Produkcji - Operator Maszyn

    • Mazańcowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 700-4 500 zł / mies.
    • Firma Gumotest z siedzibą w Mazańcowicach przyjmie pracownika na stanowisko:

      Pracownik Produkcji - Operator Maszyn.

      O wymaganiach i pozostałych aspektach możesz dowiedzieć się więcej wysyłając do nas mail wraz z CV na adres mailowy.

      Zapraszamy do kontaktu.

      Zakres obowiązków

      • Obsługa maszyn do produkcji wyrobów gumowych;
      • Wykonywanie zleconych prac przy obsłudze produkcji;
      • Kontrolowanie i wykonywanie pomiarów produkowanych wyrobów;

      Wymagania

      • Gotowość do pracy od poniedziałku do piątku w systemie 3-zmianowym;
      • Punktualność;

      • Sumienność;

      • Pracowitość;

      • Uczciwość;

      • Odpowiedzialność;

        Oferujemy

        • Atrakcyjne wynagrodzenie- od 3400 netto (na rękę);
        • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzinowym;
        • Premie okolicznościowe oraz dodatki uznaniowe do miesięcznego wynagrodzenia;
        • Możliwość pracy na nadgodzinach;
        • Pakiet prywatnego ubezpieczenia medycznego;
        • Pakiet ubezpieczenia grupowego;

    Pracodawcy w Mazańcowicach