MARIWA SOLUTIONS - MAREK JANIGA

Czy to Twoja firma?

MARIWA SOLUTIONS - MAREK JANIGA praca

Legnica

Jesteśmy MARIWA SOLUTIONS - zespół profesjonalistów z pasją do łączenia talentów z możliwościami. Nasza historia rozpoczęła się w 2018 roku w malowniczej Legnicy, gdzie zrodziła się wizja tworzenia firmie, która będzie wsparciem dla przedsiębiorstw w poszukiwaniu idealnych kandydatów. Od tego czasu, niezależnie od wielkości, każdego dnia wkładamy całe nasze serce i umiejętności w to, aby nasze usługi rekrutacyjne były synonimem profesjonalizmu i skrupulatności. Nasza elastyczność i partnerskie podejście do klienta pozwalają nam na tworzenie trwałych relacji, które są fundamentem naszej działalności. Z dumą możemy powiedzieć, że nasze usługi przekraczają granice kraju, obsługując także klientów z Niemiec, co świadczy o międzynarodowym charakterze naszych działań. Mimo że nasz zespół liczy od 2 do 10 osób, to nasze ambicje i możliwości są znacznie większe. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasze kompleksowe usługi rekrutacyjne były odpowiedzią na specyficzne potrzeby firm z różnych branż. Rozumiemy wyzwania rynku pracy i jesteśmy tutaj, aby je przezwyciężyć razem z naszymi partnerami biznesowymi. W MARIWA SOLUTIONS wierzymy, że kluczem do sukcesu jest połączenie ludzkiego podejścia z nowoczesnymi rozwiązaniami. Dlatego też każdy projekt traktujemy indywidualnie, zawsze dążąc do znalezienia najlepszego rozwiązania dla obu stron - zarówno dla naszych klientów, jak i dla kandydatów. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych partnerów, którzy zaufali MARIWA SOLUTIONS. Razem możemy tworzyć przyszłość rynku pracy, gdzie każdy talent znajdzie swoje miejsce, a każda firma - idealnego pracownika.

MARIWA SOLUTIONS - MAREK JANIGA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna budownictwo / architektura / geodezja produkcja / przemysł motoryzacja wytwórstwo / rzemiosło

Oferty pracy MARIWA SOLUTIONS - MAREK JANIGA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MARIWA SOLUTIONS - MAREK JANIGA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa MARIWA SOLUTIONS - MAREK JANIGA

Siedziba główna

MARIWA SOLUTIONS - MAREK JANIGA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 6 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Wrocław
  3. Poznań
  4. Szczecin
  5. Olsztyn
  6. Kraków
  7. Pruszków
  8. Katowice
  9. Lublin
  10. Bydgoszcz

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca MARIWA SOLUTIONS - MAREK JANIGA - oferty archiwalne

  • Operator Wózka Widłowego (Lipsk) BEZ JĘZYKA!

    • 1 700-2 000 € / mies.
    • Niemcy
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • Jeśli masz doświadczenie jako operator wózka widłowego i szukasz nowych możliwości na terenie Niemiec - aplikuj już teraz! Znajdziemy dla Ciebie doskonałą ofertę.

      Stanowisko to nie wymaga znajomości języka obcego.

      Zakres obowiązków

      • Przenoszenie, składowanie i transport towarów przy użyciu wózka widłowego;
      • Kontrola towarów przychodzących i wychodzących;
      • Przechowywanie i pobieranie towarów;
      • Jazda na produkcji, magazynie i na zewnątrz.

      Wymagania

      • Doświadczenie w pracach na podobnym stanowisku;
      • Posiadanie aktualnego certyfikatu operatora wózka widłowego UDT;
      • Znajomość przepisów i norm bezpieczeństwa związanych z pracą na wózkach widłowych;

      Mile widziane

      • Prawo jazdy oraz auto będzie zaletą;
      • Znajomość języka niemieckiego.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie €1700 - €2000 miesiąc/Netto;
      • Zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę;
      • Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę;
      • Opiekę polskojęzycznych koordynatorów;
      • Niemieckie ubezpieczenie zdrowotne.
  • Ślusarz / Spawacz MAG 135

    • 3 200-5 000 € / mies.
    • Niemcy
    • Jeśli spełniasz powyższe wymagania i jesteś gotowy do podjęcia pracy jako ślusarz/spawacz w Niemczech, czekamy na Twoje zgłoszenie.

      Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą i czekamy na kontakt od osób chętnych do dołączenia do naszego zespołu!

      • Wykonywanie prac ślusarskich i spawalniczych;
      • Spawanie metodą MAG 135/136 (Metal Active Gas) zgodnie z wytycznymi technicznymi;
      • Montaż i demontaż elementów konstrukcji metalowych;
      • Naprawa i konserwacja urządzeń i maszyn przemysłowych;
      • Przestrzeganie standardów bezpieczeństwa i higieny pracy.

      Wymagania

      • Doświadczenie zawodowe jako ślusarz/spawacz;
      • Umiejętność czytania i interpretowania rysunków technicznych;
      • Samodzielność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań;
      • Pozytywne podejście do pracy w zespole.

      Oferujemy

      • Stawka miesięczna od 3200 euro brutto do 5000 euro brutto, zależnie od doświadczenia;
      • Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych - w zależności od pracodawcy;
      • Umowa o pracę na warunkach niemieckich, zapewniająca stabilność zatrudnienia;
      • Możliwość zakwaterowania w pokojach 1 osobowych;
      • Możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania swoich kwalifikacji.

Pracodawcy w Legnicy