Czy to Twoja firma?

E-HR Solutions praca

Gdynia

Jesteśmy E-HR Solutions – Twoim zaufanym partnerem w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi. Nasze korzenie sięgają 2011 roku, kiedy to nasza pasja i 18-letnie doświadczenie w branży HR zaowocowały powstaniem firmy, która dziś jest dumna ze swojej pozycji na rynku. Z Gdyni, gdzie znajduje się nasza główna siedziba, rozwinęliśmy skrzydła, współpracując z międzynarodowymi korporacjami, globalnymi polskimi firmami oraz lokalnym biznesem.

Nasza oferta to nie tylko Executive Search czy Direct Search, ale również audyty kompetencji menedżerów, doradztwo w zakresie BHP oraz wdrażanie systemów jakości. Jesteśmy dumni z wykorzystywania innowacyjnych narzędzi psychometrycznych, takich jak FACET5, Assessment Center, czy ocena 360°, które pozwalają nam na dostarczanie usług najwyższej jakości.

Nasza misja jest jasna – chcemy dostarczać usługi, które nie tylko są najwyższej jakości, ale także oferują profesjonalne wsparcie w zarządzaniu problemem absencji chorobowej w organizacji. Naszym celem jest redukcja zwolnień i minimalizacja strat dla współpracujących z nami przedsiębiorstw.

Wartości, które przyświecają naszej pracy, to wzajemny szacunek, empatia, zaufanie, prawda i pokora. Wierzymy, że są one fundamentem każdej udanej współpracy i pozwalają nam budować trwałe relacje z naszymi klientami.

Nasza międzynarodowa obecność to projekty rekrutacyjne realizowane w Polsce, Europie, Azji oraz działalność w USA. Dzięki temu mamy rozbudowaną bazę kandydatów i rozległą wiedzę sektorową, co stanowi naszą przewagę konkurencyjną.

Dodatkowo, oferujemy kontrolę i sprawdzanie zwolnień L4 oraz szkolenia BHP, co pozwala naszym klientom na utrzymanie wysokich standardów bezpieczeństwa pracy.

Jesteśmy E-HR Solutions – Twoim partnerem w kreowaniu sukcesu poprzez zarządzanie najważniejszym zasobem, jakim są ludzie. Zapraszamy do współpracy.

E-HR Solutions najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
motoryzacja inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy E-HR Solutions

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca E-HR Solutions

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa E-HR Solutions

Siedziba główna

E-HR Solutions poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
E-HR Solutions
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Gdańsk

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca E-HR Solutions - oferty archiwalne

  • Technik elektryk

    • Jawor
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Dla naszego klienta, firmy z branży przemysłowo- produkcyjnej, poszukujemy obecnie kandydata na stanowisko :

      technik elektryk

      Zakres obowiązków

      • montaż instalacji elektrycznych zgodnie z dokumentacją techniczną
      • diagnozowanie i naprawa instalacji, wykonywanie przeglądów technicznych i konserwacja
      • projektowanie sieci elektrycznych

      Wymagania

      • doświadczenie na stanowisku elektryka
      • uprawnienia SEP pow. 1 kV
      • mile widziane uprawnienia E2 i E3
      • zaangażowanie w swoje obowiązki
      • umiejętność pracy w zespole
      • wykształcenie techniczne (preferowane: mechatronika, elektronika, elektryka)
      • umiejętność pracy ze schematami elektrycznymi w EPLAN
      • umiejętne posługiwanie się urządzeniami pomiarowymi

      Oferujemy

      • interesującą pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

      • możliwość rozwoju zawodowego (system szkoleń)

      • pracę w partnerskiej atmosferze

      • możliwość pracy z nowoczesnymi narzędziami/technologiami

      • pakiet premiowy

      • możliwość wdrażania własnych pomysłów

      • atrakcyjny pakiet medyczny

      • dofinansowanie do karty Multisport

      • atrakcyjny pakiet socjalny

      • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

  • Konstruktor Automatyk

    • Świdnica
    • Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

      Konstruktor Automatyk

      • projektowanie układów sterowania
      • opracowanie algorytmu pracy urządzenia
      • projektowanie aplikacji montażowych, pomiarowych i testowych
      • wykonywanie wizualizacji
      • sporządzanie instrukcji obsługi
      • kontakt z klientem
      • praca w biurze i na obiektach przy rozruchu

      Wymagania

      • wykształcenie wyższe techniczne (automatyka i robotyka, elektronika, informatyka lub pokrewne)
      • umiejętność programowania sterowników PLC
      • znajomość podstaw metrologii i umiejętność posługiwania się sprzętem pomiarowym
      • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
      • gotowość do wyjazdów służbowych
      • prawo jazdy kat. B
      • znajomość oprogramowania E-PLAN Electric P8 (mile widziane)
      • doświadczenie w programowaniu robotów przemysłowych (mile widziane)
      • doświadczenie w pracy ze środowiskiem LabVIEW (mile widziane)

      Oferujemy

      • stabilne zatrudnienie
      • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy (wynagrodzenie stałe + premia)
      • szansę rozwoju oraz zdobywanie nowych doświadczeń
      • możliwość samodzielnej organizacji pracy
      • narzędzia pracy

Pracodawcy w Gdyni