Biuro Podróży Fregata Jolanta Wieczorek

Czy to Twoja firma?

Biuro Podróży Fregata Jolanta Wieczorek praca

Legnica

Witajcie, podróżnicy i miłośnicy odkrywania nowych miejsc! Jesteśmy Biuro Turystyczno-Usługowe "Fregata" Jolanta Wieczorek, Wasz zaufany przewodnik po świecie niezapomnianych wrażeń i niezliczonych przygód. Nasza podróż rozpoczęła się w malowniczym Lubinie, w sercu województwa dolnośląskiego, ponad dwie dekady temu – dokładnie 14 marca 2001 roku.

Od tamtej pory, z pasją i zaangażowaniem, tworzymy dla Was oferty podróży, które wzbogacają życie i pozostają w pamięci na zawsze. Nasza misja to nie tylko sprzedaż wycieczek, ale przede wszystkim dostarczanie doświadczeń, które przekraczają granice zwykłego urlopu. Dążymy do tego, aby każda propozycja była synonimem jakości i niezawodności, bo wiemy, że to właśnie te aspekty są dla Was najważniejsze.

Jako specjaliści w dziedzinie turystyki, koncentrujemy się na regionie Dolnego Śląska, ale nasze horyzonty są szerokie jak świat. Stale poszukujemy nowych, fascynujących kierunków i tworzymy pakiety, które odpowiadają na różnorodne potrzeby naszych klientów – od relaksujących wakacji na plaży, przez aktywne wyprawy po górskich szlakach, aż po kulturowe eskapady do miast pełnych historii.

Nasze zaangażowanie w dostarczanie usług na najwyższym poziomie to nie tylko puste słowa. To obietnica, którą składamy każdego dnia, pracując nad tym, by Wasze wycieczki były bezpieczne, komfortowe i niezapomniane. Wierzymy, że dzięki indywidualnemu podejściu do każdego klienta i dbałości o szczegóły, możemy sprawić, że każda podróż będzie wyjątkowa.

Zapraszamy do wspólnego odkrywania świata z "Fregatą" – gdzie profesjonalizm i pasja do podróżowania tworzą idealne połączenie, a każda wyprawa staje się nie tylko wakacjami, ale prawdziwą przygodą życia. Dołączcie do naszej społeczności odkrywców i dajcie się porwać w podróż marzeń!

Biuro Podróży Fregata Jolanta Wieczorek najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center

Oferty pracy Biuro Podróży Fregata Jolanta Wieczorek

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Biuro Podróży Fregata Jolanta Wieczorek

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Biuro Podróży Fregata Jolanta Wieczorek

Adres rejestrowy

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław
  2. Warszawa
  3. Bielsko-Biała
  4. Słupsk
  5. Poznań
  6. Legnica
  7. Olsztyn

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Biuro Podróży Fregata Jolanta Wieczorek - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. obsługi klienta w Biurze Podróży

    • Legnica
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • Poszukujemy osoby do pracy w biurze podróży Fregata w centrum Legnicy!

      Praca w godzinach 9-17 od poniedziałku do piątku (możliwa praca w wybrane dni).

      Zakres obowiązków

      • Sprzedaż imprez turystycznych;
      • Kompleksowa obsługa klientów naszego biura;

      Wymagania

      • Znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2;
      • Zainteresowania turystyką;
      • Chęci do pracy;
      • Komunikatywności;
      • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem;
      • Znajomość innych języków obcych mile widziana;

      Oferujemy

      • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + prowizje;

Pracodawcy w Legnicy