Czy to Twoja firma?

BMB Budownictwo sp. z o.o. Sp.K. praca

Gostynin

Od ponad trzech dekad jesteśmy dumną częścią branży budowlanej, wpisując się w krajobraz Gostynina i szerzej – województwa mazowieckiego. Nasza firma, bmb budownictwo, to synonim tradycji, solidności i innowacyjności w realizacji projektów budowlanych. Od 1983 roku nieustannie rozwijamy się, by sprostać oczekiwaniom naszych klientów, którzy cenią sobie nasze doświadczenie i zaangażowanie.

Nasza oferta to szeroki wachlarz usług, które obejmują cały proces budowlany – od projektowania po finalne wykonawstwo. Specjalizujemy się w wznoszeniu budynków mieszkalnych i niemieszkalnych, ale nasze kompetencje sięgają znacznie dalej. Budowa dróg, autostrad, rurociągów przesyłowych, sieci rozdzielczych, linii telekomunikacyjnych i elektroenergetycznych, a także obiektów inżynierii wodnej to tylko niektóre z realizacji, które świadczą o naszej wszechstronności. Nie boimy się wyzwań, a rozbiórka i burzenie obiektów budowlanych oraz wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych to zadania, w których również się odnajdujemy.

Jesteśmy dumni z naszej zdolności do realizacji prac remontowo-budowlanych w budynkach wielorodzinnych do 55m wysokości, co jest naszym znakiem rozpoznawczym i przewagą konkurencyjną. Nasze zaangażowanie w każdy projekt i dbałość o szczegóły przekłada się na solidność i jakość, co jest nie tylko naszą wizytówką, ale również obietnicą dla klientów.

W bmb budownictwo wierzymy, że każdy projekt jest unikalny i zasługuje na indywidualne podejście. Nasze doświadczenie pozwala nam dostosować się do specyficznych potrzeb i wymagań, zapewniając usługi na najwyższym poziomie. Jesteśmy pewni, że nasza pasja do budowania i nieustanne dążenie do doskonałości są kluczem do sukcesu – zarówno naszego, jak i naszych partnerów biznesowych.

Zapraszamy do współpracy z bmb budownictwo – razem możemy zbudować coś wyjątkowego.

BMB Budownictwo Sp. z o.o. Sp.K. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Inżynier Gostynin
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy BMB Budownictwo Sp. z o.o. Sp.K.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BMB Budownictwo Sp. z o.o. Sp.K.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa BMB Budownictwo Sp. z o.o. Sp.K.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
BMB Budownictwo Sp. z o.o. Sp.K.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Poznań
  2. Bielsko-Biała
  3. Limanowa
  4. Olsztyn

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca BMB Budownictwo Sp. z o.o. Sp.K. - oferty archiwalne

  • Poszukiwany - INŻYNIER BUDOWY

    • Gostynin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Firma budowlana z Gostynina poszukuje kandydata na stanowisko Inżynier Budowy.

      Zakres obowiązków

      Do zadań zatrudnionej osoby należeć będą:
      - bieżący nadzór i koordynacja robót ogólnobudowlanych
      - współpraca z Inwestorem, Dostawcami i Podwykonawcami
      - analiza dokumentacji technicznej
      - udział w naradach koordynacyjnych

      Wymagania

      - wykształcenie wyższe techniczne
      - budownictwo lub student ostatniego roku studiów budowlanych
      - umiejętność czytania dokumentacji technicznej
      - znajomość programów: MS Office, AutoCad, Norma
      - znajomość rozwiązań technicznych
      - doświadczenie na stanowisku w/w

      Oferujemy

      - zatrudnienie na umowę o pracę
      - atrakcyjne wynagrodzenie
      - możliwość zdobywania praktyki potrzebnej do uzyskania uprawnień budowlanych
      - zapewniamy pracę na miejscu (Gostynin, Płock, Kutno)
      - realizację ambitnych projektów

      Zgłoszenia proszę nadsyłać na adres e-mail : bartlomiej.balcerzak@wp.pl
      Informacje również pod nr telefonu 695-231-088

Pracodawcy w Gostyninie