Czy to Twoja firma?

Adam Jaskólski praca

Gniezno

Adam Jaskólski najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Handlowiec Gniezno
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Adam Jaskólski

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Adam Jaskólski

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Adam Jaskólski

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
Adam Jaskólski
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Adam Jaskólski - oferty archiwalne

  • Doradca / Handlowiec

    • Gniezno
    • umowa agencyjna
    • pełny etat
    • praca zdalna
    • 4 000-10 000 zł / mies.
    • DZIEŃ DOBRY!

      SZUKAM WYBITNEGO SPRZEDAWCY, HANDLOWCA Z KRWI I KOŚCI.

      Jeśli pierwsze zdanie Cię zainteresowało, może szukam właśnie Ciebie ?

      Chcę współpracować z ludźmi, którzy chcą pracować i chcą odnosić sukcesy.

      Podkreślam to, bo wiem, że nie każdy lubi liczby i duże tempo = nie każdy też chce lub może pracować w handlu.

      Praca w moim zespole polega na aktywnym pozyskiwaniu nowych

      klientów oraz dobrej obsłudze dotychczasowych klientów, dlatego potrzebuję

      osoby, która jest zaangażowana i lubi ludzi.

      Nasze produkty są najlepsze na rynku, sprawdzone przez Klientów, którzy je doceniają.

      Zakres obowiązków

      Szukam Osoby która:

      • nawiązuje i utrzymuje kontakty z klientami;
      • jest ambitna i nastawiona na rozwój;
      • jest prawdziwie zaangażowana.

      Wymagania

      • minimum średnie wykształcenie, preferowane wyższe

      Oferujemy

      • pracę w rozpoznawalnej i stabilnej firmie
      • szkolenia i rozwój (firma inwestuje w pracowników)
      • podstawę 4 000 – 5 000 zł/miesiąc;
      • prowizję od każdej sprzedaży;
      • premie kwartalne;
      • jasne zasady awansu

Pracodawcy w Gnieźnie