Czy to Twoja firma?

P.P.H.U.LECH-BUD LESZEK ROGOWSKI praca

Gniezno

Od ponad dwóch dekad jesteśmy dumną częścią branży budowlanej, oferując naszym klientom w Gnieźnie i okolicach niezawodne usługi związane z tworzeniem i wykańczaniem przestrzeni, które stają się prawdziwymi domami i miejscami pracy. Nasza firma, P.P.H.U. "LECH-BUD" Leszek Rogowski, zrodziła się z pasji do budowania i od 1996 roku nieustannie rozwija swoje umiejętności, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.


Specjalizujemy się w realizacji projektów budowlanych, od wznoszenia budynków mieszkalnych i niemieszkalnych, przez budowę dróg i autostrad, aż po rozbiórkę i przygotowanie terenu pod nowe inwestycje. Jesteśmy także ekspertami w instalacjach różnego typu – wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych. Nasze usługi wykończeniowe, takie jak tynkowanie, stolarka budowlana, posadzkarstwo, malowanie i szklenie, są wykonywane z dbałością o każdy, nawet najmniejszy detal.

Rozumiemy, jak ważne jest wsparcie naszych klientów na każdym etapie procesu budowlanego, dlatego oferujemy doradztwo w zakresie umów deweloperskich i rezerwacyjnych, a także pomagamy w realizacji odbioru technicznego mieszkań. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie, co jest naszym niekwestionowanym atutem na rynku.

Jesteśmy firmą, która stawia na bezpośredni kontakt z klientem i indywidualne podejście do każdego projektu. Wierzymy, że nasza praca to nie tylko budowanie ścian, ale tworzenie przestrzeni, które mają duszę i w których życie naszych klientów będzie się toczyło przez wiele lat. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy zaufali naszemu doświadczeniu i zaangażowaniu.

P.P.H.U.LECH-BUD LESZEK ROGOWSKI najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja praca fizyczna

Oferty pracy P.P.H.U.LECH-BUD LESZEK ROGOWSKI

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca P.P.H.U.LECH-BUD LESZEK ROGOWSKI

Mapa P.P.H.U.LECH-BUD LESZEK ROGOWSKI

Siedziba główna

P.P.H.U.LECH-BUD LESZEK ROGOWSKI poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Pracodawcy w Gnieźnie