Czy to Twoja firma?

House Book 3D Rafał Bochnik praca

Rzeszów

Jesteśmy House Book 3D Rafał Bochnik, twoim zaufanym partnerem w świecie nieruchomości. Nasza siedziba mieści się w malowniczej Rudnej Małej, gdzie od 2017 roku z pasją i zaangażowaniem pomagamy naszym klientom w realizacji ich marzeń o idealnej przestrzeni.

Specjalizujemy się w wynajmie i zarządzaniu nieruchomościami, które są własnością naszych klientów lub przez nich dzierżawione. Rozumiemy, jak ważne jest, aby każda nieruchomość była zarządzana z najwyższą starannością i profesjonalizmem, dlatego też każde zlecenie traktujemy indywidualnie, dostosowując nasze usługi do unikalnych potrzeb i oczekiwań.

Jesteśmy także ekspertami w pośrednictwie w obrocie nieruchomościami. Znamy rynek jak nikt inny i jesteśmy w stanie skutecznie łączyć sprzedających z kupującymi, zapewniając obu stronom uczciwe i korzystne warunki transakcji. Nasza wiedza i doświadczenie pozwalają nam na efektywne negocjacje i sprawne przeprowadzenie całego procesu sprzedaży czy zakupu.

Dodatkowo, wyróżniamy się na rynku dzięki naszej działalności fotograficznej. Zdajemy sobie sprawę, że profesjonalne zdjęcia są kluczowe w prezentacji nieruchomości, dlatego oferujemy wysokiej jakości usługi fotograficzne, które pomagają naszym klientom wyróżnić swoją ofertę na tle konkurencji.

Jako aktywny podmiot gospodarczy, stale dążymy do rozwoju i doskonalenia naszych usług. Mimo że nie możemy teraz podzielić się z Tobą naszą misją czy wartościami, które nas kierują, zapewniamy, że każdego dnia pracujemy z pasją, aby zapewnić naszym klientom usługi na najwyższym poziomie.

Z House Book 3D Rafał Bochnik możesz być pewien, że Twoje nieruchomości są w dobrych rękach. Zapraszamy do kontaktu i współpracy. Razem stworzymy przestrzeń, która spełni Twoje oczekiwania.

House Book 3D Rafał Bochnik najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pośrednik Rzeszów
- w kategoriach zawodowych:
doradztwo / konsulting / audyt

Oferty pracy House Book 3D Rafał Bochnik

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca House Book 3D Rafał Bochnik

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa House Book 3D Rafał Bochnik

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
House Book 3D Rafał Bochnik
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała
  3. Pruszków

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca House Book 3D Rafał Bochnik - oferty archiwalne

  • Chcesz zostać pośrednikiem nieruchomości

    • Warszawa
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • Czy myslales kiedys o pracy pośrednika nieruchomości?

      Nawet jeśli nie to ta oferta jest również dla Ciebie, ale na początku odpowiedz sobie na 3 poniższe pytania zanim wyślesz do nas swoją aplikacje.

      Czy jesteś osobą pozytywną, która lubi pracować i rozwiązywać problemy z innymi ludźmi?

      Czy jesteś osobą z tzw. charakterem sportowca i nigdy się nie poddajesz?

      Czy jesteś osobą, która chce codziennie wychodzić poza strefę komfortu i zbudować coś wartościowego w swoim życiu?

      Jeśli odpowiedź jest 3 x TAK to zapraszamy do zapoznania się z resztą ogłoszenia.

      Zakres obowiązków

      Nie masz doświadczenia?

      To nic, bo dla osób chcących rozpocząć swoją przygodę w nieruchomościach mamy specjalny program wdrażający od podstaw. Przeprowadzimy Cie krok po kroku i pokażemy jak wygląda pośrednictwo, oraz nauczymy jak zarabiać na rynku nieruchomości w Polsce i na swiecie.

      Wymagania

      Czego oczekujemy?

      • doświadczenie w pracy na rynku nieruchomości
      • komunikatywność, wysokie umiejętności interpersonalne
      • umiejętność pracy z klientem, współpracy z zespołem i obsługa bieżących klientów
      • bardzo dobra organizacja czasu pracy
      • ambicja, chęć rozwoju
      • komunikatywna znajomość języka angielskiego ( kurs dla ambitnych)
      • dodatkowe atuty: umiejętności zarządzania zespołem, znajomość grafiki komputerowej, znajomość języka rosyjskiego, ukraińskiego, hiszpańskiego, oraz francuskiego

      Jaka jest nasza wizja?

      Jesteśmy największym biurem nieruchomości w Warszawie posiadającym własną bazę nieruchomości w 3D i chcemy zostać największym biurem nieruchomości w Polsce, które będzie posiadało wszystkie nieruchomosci w 3D, a każdy pośrednik będzie mógł pokazywać nieruchomości z każdego miejsca na świecie.

      Oferujemy

      Co oferuję program wdrażający?

      • Czym jest rynek nieruchomości i pokażemy ogólne jego działanie.
      • Jaka jest rola Pośrednika na rynku nieruchomości.
      • Podstawy technik sprzedaży
      • Zastosowanie najnowszych technologii na rynku nieruchomości
      • Podstawy komunikacji i relacji międzyludzkich
      • Podstawy prawa
      • Jak mieć więcej możliwości czasowej oraz finansowej

      Od kandydatów nie posiadających doświadczeni oczekujemy wysłania listu motywacyjnego wraz z CV w którym przekonasz nas dlaczego mamy wybrać akurat Ciebie. (Proszę pisać krótko i konkretnie)

      Jeżeli posiadasz doświadczenie w sprzedaży jest to dla Ciebie dodatkowy atut.

Pracodawcy w Rzeszowie