Czy to Twoja firma?

Massmed Maciej Buchowski praca

Olsztyn

W sercu malowniczego Olsztyna znajduje się Massmed Maciej Buchowski – miejsce, gdzie zdrowie i dobrostan naszych klientów są na pierwszym miejscu. Nasza działalność rozciąga się na szerokie spektrum usług i produktów związanych z ochroną zdrowia, sprzętem medycznym oraz weterynarią, co pozwala nam sprostać różnorodnym potrzebom naszych pacjentów i klientów.

Jako producent podstawowych substancji farmaceutycznych oraz leków, stawiamy na innowacyjność i najwyższą jakość naszych wyrobów. Nasze zaangażowanie w proces produkcji odzwierciedla się w skrupulatnej dbałości o każdy szczegół, co przekłada się na bezpieczeństwo i skuteczność oferowanych przez nas produktów.

Rozumiejąc znaczenie bezpośredniego kontaktu z klientem, prowadzimy również sprzedaż hurtową oraz detaliczną w wyspecjalizowanych sklepach. Nasze apteki z sieci "Apteki Zdrowie i Uroda" są synonimem zaufania i profesjonalizmu. Wyróżnia nas nie tylko szeroki asortyment, ale także wysoka kultura obsługi, która sprawia, że każdy klient czuje się u nas wyjątkowo i zawsze może liczyć na empatyczne podejście oraz fachowe doradztwo.

Posiadamy zezwolenie na prowadzenie apteki, co jest potwierdzeniem naszej wiarygodności i przestrzegania najwyższych standardów. Jesteśmy dumni, że możemy przyczyniać się do poprawy jakości życia naszych klientów, oferując produkty, które są nie tylko skuteczne, ale i bezpieczne.

W Massmed Maciej Buchowski wierzymy, że zdrowie jest najcenniejszym darem, dlatego codziennie dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi i produkty były godne zaufania i polecenia. Zapraszamy do naszych aptek, gdzie profesjonalizm łączy się z serdecznością i indywidualnym podejściem do każdego klienta. Razem dbajmy o zdrowie – największy skarb, jaki posiadamy.

Massmed Maciej Buchowski najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Farmaceuta Olsztyn
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Massmed Maciej Buchowski

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Massmed Maciej Buchowski

Mapa Massmed Maciej Buchowski

Adres rejestrowy

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 5 miesiącach

Profil firmy:
Massmed Maciej Buchowski
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Włocławek
  3. Łódź
  4. Bielsko-Biała
  5. Bydgoszcz
  6. Katowice
  7. Poznań
  8. Gdańsk
  9. Kraków

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Massmed Maciej Buchowski - oferty archiwalne

  • Magister Farmacji na 1/2 etatu lub 3/4 etatu

    • Wizna
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      Apteka Zdrowie i Uroda w miejscowości Wizna (45 min jazdy od Białegostoku lub 20 min jazdy od Łomży) zatrudni Magistra Farmacji na 1/2 etatu lub 3/4 etatu.

      Wymagania

      Osoby zainteresowane proszę o kontakt: 692 47 67 50 lub przez email.

      Oferujemy

      stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie oraz godz. pracy: pn.- pt.: 8 - 18, sob.: 8 - 13.

  • Magister Farmacji

    • Brześć Kujawski
    • pełny etat

      Apteka Zdrowie i Uroda w miejscowości Brześć Kujawski (15 min jazdy od Włocławka lub 15 min jazdy od Radziejowa) zatrudni Magistra Farmacji na częściowy lub pełny etat.

      Wymagania

      Osoby zainteresowane proszę o kontakt: 692 47 67 50 lub maciej.buchowski@gmail.com

      Oferujemy

      stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie oraz godz. pracy: pn.- pt.: 7.30 - 19.30, sob.: 8 - 16.

Pracodawcy w Olsztynie