Czy to Twoja firma?

Biuro Rachunkowe Małgorzata Tryt praca

Bydgoszcz

Witaj w Biurze Rachunkowym Małgorzata Tryt – Twoim zaufanym partnerze w świecie liczb, podatków i finansów. Nasza siedziba znajduje się w sercu Bydgoszczy, gdzie z pasją i zaangażowaniem świadczymy kompleksowe usługi księgowe dla naszych Klientów.

Od momentu, gdy otworzyliśmy nasze drzwi, zawsze stawialiśmy na aktualność i rzetelność. Dzięki licencjonowanemu programowi księgowemu InsERT i posiadaniu Certyfikatu Księgowego nr 39507/2010, możemy zagwarantować najwyższą jakość świadczonych usług. Nasze ubezpieczenie OC w PZU oraz potwierdzenie nienagannej opinii i braku zaległości finansowych w BIG są świadectwem naszego profesjonalizmu i niezawodności.

Zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest dla Ciebie, aby Twoje sprawy finansowe były w dobrych rękach. Dlatego też nasze podejście do każdego Klienta jest indywidualne i pełne empatii. Zawsze na bieżąco śledzimy zmieniające się przepisy, aby zapewnić Ci aktualną i skuteczną obsługę podatkową. Nasze doświadczenie, które budujemy od 2011 roku, pozwala nam na skuteczne wspieranie Twojego biznesu w przygotowaniu i złożeniu deklaracji podatkowych.

W Biurze Rachunkowym Małgorzata Tryt rozumiemy, że zaufanie to podstawa każdej relacji biznesowej. Dlatego też każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby być partnerem, na którym możesz polegać. Zapraszamy do kontaktu i współpracy – razem możemy osiągnąć sukces i zapewnić spokój Twoim finansom.

Biuro Rachunkowe Małgorzata Tryt najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia hr / kadry

Oferty pracy Biuro Rachunkowe Małgorzata Tryt

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Biuro Rachunkowe Małgorzata Tryt

Mapa Biuro Rachunkowe Małgorzata Tryt

Kancelaria Doradztwa Podatkowo- Księgowego Małgorzata Tryt

Biuro Rachunkowe Małgorzata Tryt poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Biuro Rachunkowe Małgorzata Tryt - oferty archiwalne

  • Księgowy/ księgowa (nr 1043)

    Biuro Rachunkowe Małgorzata Tryt
    • Bydgoszcz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      sprawdzanie dokumentów pod względem merytorycznym i formalnym, dekretacja dokumentów, księgowanie dokumentów

      wysokość wynagrodzenia do uzgodnienia z pracodawcą

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, brak
      • Inne wymagania: podstawowe znajomości zasad księgowych, mile widziane również osoby posiadające stopień niepełnosprawności

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Kadrowa (nr 1044)

    • Bydgoszcz

      prowadzenie akt osobowych pracowników, naliczanie list płac zgodnie z obowiązującymi przepisami

      Wymagania

      • Inne wymagania: podstawowe znajomości zasad kadrowych, mile widziane również osoby posiadające stopień niepełnosprawności

      Oferujemy

Pracodawcy w Bydgoszczy