Czy to Twoja firma?

Happy Club sp. zoo praca

Komorów

Witaj w świecie Happy Club – miejscu, gdzie pasja do języków i edukacji łączy się z przyjazną atmosferą, aby każdy mógł odkryć radość płynącą z nauki i komunikacji. Nasza siedziba mieści się w sercu Warszawy, przy ulicy Laurowej, gdzie codziennie otwieramy drzwi do świata globalnych możliwości.

Jako specjaliści w dziedzinie nauki języków obcych, stawiamy na indywidualne podejście i skuteczność. Nasza oferta jest odpowiedzią na współczesne potrzeby komunikacyjne – zarówno dla osób pragnących podnieść swoje kwalifikacje zawodowe, jak i dla tych, którzy język obcy chcą poznawać dla własnej przyjemności.

Choć nie zdradzamy wszystkich kart naszej historii, każdy dzień pisze nowy rozdział, w którym najważniejsi są nasi kursanci i ich sukcesy. Jesteśmy dumni z tego, że możemy towarzyszyć im w ich językowej podróży, dostarczając narzędzi i wsparcia, by mogli swobodnie wyrażać siebie w nowym języku.

Nasza struktura to solidne fundamenty spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, a nasz kapitał zakładowy to wyraz stabilności i zaufania, jakim obdarzają nas nasi partnerzy i współpracownicy. Wspólnik Oksana Selyanska oraz pełnomocnik Bogdan Jackiewicz to kluczowe postacie, które dzięki swojej wizji i zaangażowaniu przyczyniają się do rozwoju Happy Club.

Nie potrzebujemy głośnych haseł, aby opowiedzieć o naszych wartościach – nasze działania mówią same za siebie. Każdy uśmiech i każde "dziękuję" po zakończonym kursie to dla nas potwierdzenie, że idziemy we właściwym kierunku.

Zapraszamy do Happy Club, gdzie nauka języków obcych staje się przygodą, a każdy może znaleźć swoje miejsce. Dołącz do nas i poczuj radość płynącą z odkrywania nowych horyzontów komunikacji!

Happy Club sp. zoo najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Blacharz Komorów
- w kategoriach zawodowych:
motoryzacja

Oferty pracy Happy Club sp. zoo

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Happy Club sp. zoo

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Happy Club sp. zoo

Adres rejestrowy

Praca Happy Club sp. zoo - oferty archiwalne

  • Dam pracę dla blacharza lub pomocnika blacharza samochodowego

    Happy Club sp. zoo
    • Komorów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 500-7 000 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Prace przygotowawcze auta do operacji blacharskich

      Wykonanie zadań w zakresie prac blacharskich

      Wymagania

      Praktyka na stanowisku blacharza lub pomocnika blacharza samochodowego.

      Oferujemy

      Stałą lub na zlecenie pracę w elastycznym czasie pracy.

Pracodawcy w Komorowie