Czy to Twoja firma?

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Piasecznie sp. z o.o. praca

Piaseczno

Jako Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Piasecznie, z dumą służymy mieszkańcom naszej gminy od 2009 roku, dostarczając niezbędne usługi komunalne, które są fundamentem dla codziennego komfortu i jakości życia. Nasza historia zaczyna się od ambitnego projektu, który zrealizowaliśmy w latach 2007–2010, dzięki wsparciu Funduszu Spójności. Od tego czasu nieustannie rozwijamy się, by być jednym z największych inwestorów w regionie i niezawodnym partnerem dla naszej społeczności.


Nasza oferta to nie tylko zaopatrzenie w czystą wodę i efektywne odprowadzanie ścieków, ale również profesjonalne wykonawstwo instalacji wodociągowo-kanalizacyjnych. Rozumiemy, jak ważna jest nieprzerwana i bezpieczna dostawa mediów, dlatego inwestujemy w nowoczesne technologie, które umożliwiają zdalny kontakt i obsługę klienta. Nasze Internetowe Biuro Obsługi Klienta, możliwość uiszczania e-faktur, a także powiadamianie smsami o płatnościach czy wyłączeniach wody to przykłady, jak technologia może ułatwić życie i zwiększyć naszą dostępność.

Jesteśmy dumni z naszych certyfikatów ISO, które potwierdzają wysoką jakość zarządzania i świadczonych przez nas usług, a także nasze zaangażowanie w ochronę środowiska. To właśnie troska o naturę jest jedną z naszych głównych wartości i misją, którą realizujemy na wielu płaszczyznach – od codziennej pracy, po edukację ekologiczną. Wierzymy, że poprzez angażowanie się w kulturę, sport i zabawę, możemy wspólnie budować świadomość ekologiczną i dbać o naszą planetę.

Nasze inwestycje są często wspierane przez fundusze europejskie oraz lokalne fundusze ochrony środowiska, co świadczy o stabilności finansowej i zaufaniu, jakim nas obdarzono. Dzięki temu możemy nieustannie się rozwijać i wprowadzać innowacje, które przekładają się na konkurencyjność i jakość naszych usług.

W Przedsiębiorstwie Wodociągów i Kanalizacji w Piasecznie jesteśmy przekonani, że nasza praca ma realny wpływ na jakość życia mieszkańców i zdrowie naszej planety. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do naszej społeczności, dla której każdego dnia dążymy do bycia czymś więcej niż tylko dostawcą usług – chcemy być partnerem w tworzeniu lepszego jutra.

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Piasecznie SP. Z O.O. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa inżynieria / technologia / technika praca fizyczna

Oferty pracy Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Piasecznie SP. Z O.O.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Piasecznie SP. Z O.O.

Mapa Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Piasecznie SP. Z O.O.

Siedziba główna

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Piasecznie SP. Z O.O. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Pracodawcy w Piasecznie