ARMATIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

ARMATIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa obsługa klienta / call center

Oferty pracy ARMATIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ARMATIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ARMATIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

ARMATIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Dane firmowe i kontaktowe - ARMATIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Pełna nazwa
ARMATIS-LC POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Adres rejestrowy
Cybernetyki 9 02-677 Warszawa
NIP
1080008960
REGON
141670257
KRS
0000329231
Forma prawna
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
13.05.2009
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Informacja i komunikacja

  • 63.99.Z Pozostała działalność usługowa w zakresie informacji, gdzie indziej niesklasyfikowana

Działalność w zakresie usług administrowania i działalność wspierająca

  • 82.20.Z Działalność centrów telefonicznych (call center)
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Opinie o firmie ARMATIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

3

Na podstawie 104 oceny z Google.

Paweł Kubiak

"Praca w tej firmie to zaszczyt. Uwielbiam tu przychodzić i trzaskać jak najwięcej ticketów od rana do wieczora. Kierownictwo jest super. No po poprostu są za-je-bi-ści! Jednak wiecie dlaczego lubię tu pracować? Bo ludzie w teamie są cudowni. Kochani, pomocni i traktują mnie z najwyższym szacunkiem. Samo biuro trochę tracą szpitalem i faktycznie czuć tu skarpetkami, ale za to kawa jest pyszna!"

8 miesięcy temu

Aleksander Kamkow

"Pracowałem tu w latach 2018-2021. Największym atutem tej firmy jest naprawdę przyjemna atmosfera panująca w teamie i bardzo mili ludzie. Zdarzały się tu zbędne konflikty personalne wynikające z niskiej kultury pracy, jaka panuje w tej firmie, ale o tym później. Kierowniczka projektu oraz tzw. teamleaderzy zawsze traktowali mnie z dużym szacunkiem, wyrozumiałością i okazywali moc wsparcia. Dużym plusem są naprawdę bardzo elastyczne godziny pracy. Co do minusów... Jest to typowe bieda-korpo, które rządzi się swoimi prawami. Udziałowcy i menadżerowie wyższego szczebla (z którymi nie miałem kontaktu) dążą do maksymalizacji efektów jak najmniejszym kosztem. Pracujące tu osoby nie mają dostępu do standardowego pakietu oprogramowania (jest tańszy i zawodny zamiennik przeglądarkowy). Ewaluacja pracy nastawiona na ilość kosztem jakości. Dla zarządu każdy pracownik potencjalnie działa na szkodę firmy, stąd odgórnie narzucona drobiazgowa kontrola spóźnień, przerw, a nawet przeglądanych w internecie treści. To wszystko sprawia, że pracownik nie ma tu poczucia bycia docenionym i obdarzonym zaufaniem. Praca sama w sobie jest bardzo wymagająca i naprawdę stresująca. Wynagrodzenie przeciętne i praktycznie niezmienne (dostałem tylko jedną podwyżkę, miesiąc przed wypowiedzeniem, w wysokości 2 zł brutto za godzinę). Brak tu możliwości rozwoju ani awansu, ani nawet komfortowej wegetacji na tym samym szczeblu kariery, co poskutkowało u mnie dość dużym wypaleniem po roku pracy. Mimo wszystko mogę to miejsce z czystym sumieniem polecić osobom studiującym i dopiero zaczynającym swoją karierę zawodową z wymienionych na początku powodów. Powinienem chyba dać dwie gwiazdki, ale daję trzy z uwagi na szczerą sympatię i zasłużony szacunek do kadry menadżerskiej niższego szczebla oraz reszty współpracowniczek u współpracowników."

rok temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 31.01.2024

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Wrocław
  3. Bielsko-Biała
  4. Katowice
  5. Kraków
  6. Lubartów
  7. Lublin

Data aktualizacji: 01.03.2024

Praca ARMATIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Obsługa pasażerów w języku niemieckim

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Obsługa pasażerów przewoźnika autokarowego przy pomocy 3 kanałów: połączeń przychodzących, maili i chatów. Obsługa dotyczy terminów, bagaży oraz wszelkiego rodzaju spraw organizacyjnych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Inne wymagania: wykształcenie średnie, znajomość języka niemieckiego na poziomie co najmniej B2; znajomość języka polskiego na poziomie co najmniej B2. Obowiązki: obsługa pasażerów przewoźnika autokarowego przy pomocy 3 kanałów: połączeń przychodzących, maili i chatów. Obsługa dotyczy terminów, bagaży oraz wszelkiego rodzaju spraw organizacyjnych. [Zgłoszenie: agnieszka.stawiarska@armatis.com]

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 30 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 30 zł brutto/h + bonusy Praca od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-17.00.
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową
  • Konsultant telefoniczny

    • Warszawa

      - kompleksowa obsługa pasażerów linii lotniczych w języku angielskim
      - obsługa trzech kanałów kontaktu:
      a) połączenia przychodzące
      b) live chat
      c) e-mail
      - udzielanie informacji odnośnie m.in. przewozu bagaży, zmiany terminów lotów, procedur covidowych na lotnisku, zamawiania nowych biletów

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Uprawnienia: Pakiet MS Office
      • Inne wymagania: wykształcenie średnie, znajomość pakietu MS Office, 1 rok doświadczenia zawodowego, znajomośc języka angielskiego na poziomie B2. Obowiązki: - kompleksowa obsługa pasażerów linii lotniczych w języku angielskim - obsługa trzech kanałów kontaktu: a) połączenia przychodzące b) live chat c) e-mail - udzielanie informacji odnośnie m.in. przewozu bagaży, zmiany terminów lotów, procedur covidowych na lotnisku, zamawiania nowych biletów [Zgłoszenie: katarzyna.knopp@armatis-lc.com]

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 22 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Umowa zlecenie; stawka godzinowa

Pracodawcy w Warszawie