Czy to Twoja firma?

Stardent sc Ewa Rynkowska & Agnieszka Grams praca

Starogard Gdański

Witaj w Stardent – miejscu, gdzie pasja do stomatologii łączy się z troską o Twój uśmiech. Od ponad 15 lat jesteśmy dumnym punktem na mapie Starogardu Gdańskiego, oferując naszym pacjentom kompleksową opiekę dentystyczną na najwyższym poziomie. Jako Ewa Rynkowska i Agnieszka Grams, jesteśmy nie tylko współwłaścicielkami, ale przede wszystkim praktykującymi specjalistami, których celem jest zapewnienie Ci zdrowia i piękna Twoich zębów.

Nasza oferta to szeroki wachlarz usług – od podstawowej higienizacji, przez zaawansowane leczenie kanałowe, po ortodoncję i chirurgię stomatologiczną. Zajmujemy się również protetyką, co pozwala nam przywracać pełną funkcjonalność i estetykę uśmiechu. Dla najmłodszych pacjentów mamy przygotowane specjalne podejście, które pomaga im przełamać strach przed dentystą i uczy zdrowych nawyków od najmłodszych lat.

Z dumą korzystamy z najnowocześniejszych technologii i wysokiej klasy materiałów, co gwarantuje trwałość naszych prac i zadowolenie pacjentów. Zawsze stawiamy na rozwój i doskonalenie naszych umiejętności, aby móc oferować usługi na najwyższym światowym poziomie. Wierzymy, że inwestycja w jakość to najlepsza inwestycja w przyszłość naszej praktyki i zdrowie naszych pacjentów.

Nasze centrum to nie tylko miejsce leczenia – to przestrzeń, gdzie każdy może poczuć się wysłuchany i zrozumiany. Podchodzimy do każdego indywidualnie, z empatią i zaangażowaniem, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że za każdym uśmiechem kryje się unikalna historia.

Zapraszamy do Stardent, gdzie profesjonalizm spotyka się z ludzkim podejściem, a dbałość o detale tworzy historie pełne zdrowych uśmiechów. Razem możemy więcej – pozwól, że zajmiemy się Twoim uśmiechem, tak jak zrobiliśmy to dla wielu zadowolonych pacjentów przez ostatnie 15 lat. Dołącz do naszej wspólnej podróży do świata pełnego pięknych i zdrowych uśmiechów.

Stardent sc Ewa Rynkowska & Agnieszka Grams najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Stardent sc Ewa Rynkowska & Agnieszka Grams

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Stardent sc Ewa Rynkowska & Agnieszka Grams

Mapa Stardent sc Ewa Rynkowska & Agnieszka Grams

Adres rejestrowy

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
Stardent sc Ewa Rynkowska & Agnieszka Grams
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Wrocław

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Stardent sc Ewa Rynkowska & Agnieszka Grams - oferty archiwalne

  • Zatrudnimy Asystentkę/ higienistkę stomatologiczną

    • Starogard Gdański
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • 3 000-5 500 zł / mies.
    • Zatrudnimy osobę chętną do pracy i nauki z wykształceniem kierunkowym

      Mile widziane doświadczenie

      Praca przy zabiegach ortodontycznych, chirurgicznych, endodontycznych oraz leczeniu zachowawczym

      Istnieje równiez możliwość wykoanywania zabiegow higinizacyjnych

      Zakres obowiązków

      • przygotowanie gabinetu do pracy
      • czynna asysta

      Wymagania

      • wyksztalcenie kierunkowe

      Oferujemy

      • prace w fajnej, sympatycznej atmosferze
      • szkolenia i możliwości rozwoju

Pracodawcy w Starogardzie Gdańskim