Czy to Twoja firma?

Veterin Ewa Bondos praca

Szczecin

Od ponad dwóch dekad jesteśmy dumni z tego, że możemy służyć miłośnikom zwierząt w Szczecinie i okolicach, dostarczając im wszystko, co najlepsze dla ich czworonożnych przyjaciół. Nasza przygoda zaczęła się w grudniu 1994 roku, kiedy to otworzyliśmy nasze drzwi dla pierwszych klientów, poszukujących wysokiej jakości produktów dla swoich pupili.

W Veterin Ewa Bondos, naszą pasją jest zapewnienie każdemu zwierzakowi tego, co najlepsze. Specjalizujemy się w sprzedaży hurtowej i detalicznej, oferując szeroki asortyment produktów. Od zboża, nasion, pasz dla zwierząt, po żywność, w tym ryby, skorupiaki i mięczaki. Rozumiemy, że zdrowie i dobre samopoczucie pupili zaczyna się od odpowiedniej diety, dlatego w naszej ofercie znajdują się tylko produkty najwyższej jakości.

Nie zapominamy również o potrzebach domu i ogrodu, dostarczając wyroby porcelanowe, ceramiczne, szklane oraz środki czystości. Dla tych, którzy dbają o zdrowie swoich zwierząt, mamy w ofercie wyroby farmaceutyczne i medyczne. Wierzymy, że każdy detal ma znaczenie, dlatego nasze produkty użytku domowego również cieszą się uznaniem klientów.

Dla miłośników zieleni i natury, nasze sklepy stacjonarne oraz platformy sprzedaży internetowej i wysyłkowej oferują kwiaty, rośliny, nasiona i nawozy. Znajdziesz u nas również żywe zwierzęta domowe i karmę dla nich – wszystko, by zapewnić im zdrowe i szczęśliwe życie.

Jesteśmy dumni z naszego lokalnego dziedzictwa i bliskiej relacji z klientami, którzy przez lata stali się częścią naszej rodziny Veterin. Nasze zaangażowanie w dostarczanie produktów najwyższej jakości oraz nasza wiedza i doświadczenie w branży zoologicznej, pozwalają nam budować zaufanie i satysfakcję wśród naszych klientów.

Zapraszamy do odwiedzenia nas w Szczecinie lub kontaktu online – jesteśmy tutaj, by pomóc i doradzić, bo Wasze zwierzaki są dla nas tak samo ważne, jak dla Was.

Veterin Ewa Bondos najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kierowca Szczecin
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy Veterin Ewa Bondos

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Veterin Ewa Bondos

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Specjalista ds. księgowości

    MORSKIE CENTRUM NAUKI im.PROF. JERZEGO STELMACHA
    • Szczecin
    • umowa o pracę
    • 5 000-6 000 zł / mies.
    Polecana
    Dodana

    • Szczecin
    Polecana
    Dodana
  • Główny Księgowy/Główna Księgowa

    • Szczecin
    • 8 000-10 000 zł / mies.
    Polecana
    Dodana

Mapa Veterin Ewa Bondos

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
Veterin Ewa Bondos
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Szczecin

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Veterin Ewa Bondos - oferty archiwalne

  • Księgowa/y

    • Szczecin
    • pełny etat
    • Hurtownia zoologiczno-weterynaryjna poszukuje pracownika na stanowisko księgowa.

      Zakres obowiązków

      Do obowiązków należy:

      • znajomość ksiąg rachunkowych
      • JPK
      • ZUS-Płatnik
      • Sprawy Kadrowe

      Wymagania

      • doświadczenie na podobnym stanowisku
      • biegła znajomość obsługi komputera
      • rzetelność i terminowość w wykonywaniu zadań

      Oferujemy

      • umowę o pracę na pełen etat
      • dobrą atmosferę w zgranym zespole.

Pracodawcy w Szczecinie