Czy to Twoja firma?

Fresh Air praca

Widełka

Firma specjalizująca się w rekuperacji, jednakże rodzinna firma z którą współpracujemy zajmuję się instalacjami sanitarnymi(hydrauliką), więc zakres jest szeroki. Jesteśmy w stanie zająć się inwestycjami kompleksowo jeżeli chodzi o instalacje sanitarne.

Fresh Air najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Hydraulik Widełka
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy Fresh Air

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Fresh Air

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Fresh Air

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
Fresh Air
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Kraków
  3. Lublin

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Fresh Air - oferty archiwalne

  • Zatrudnimy Instalatora sanitarnego- hydraulik/instalator wentylacji

    Fresh Air
    • Rzeszów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 20-35 zł / godz.
    • Firma Fresh Air Rzeszów poszukuje instalatorów sanitarnych : Hydraulika Instalatora wentylacji / rekuperacji. Praca głównie w Rzeszowie, ewentualnie wyjazdy na terenie podkarpacia. Stawka w zależności od umiejętności.

      Pomocnika budowlanego, otwartego na naukę wymienionych powyżej zawodów, z minimalnym rocznym doświadczeniem w budowlance, czy instalacjach sanitarnych. Proszę o kontakt z Fresh Air Rzeszów bądź numer telefonu : +48 884 831 828

      Zakres obowiązków

      • Prace hydrauliczne wewnętrzne (podłogówka, wod-kan, co),
      • Montaże instalacji wentylacyjnych do 300m2,
      • Monotwanie klimatyzacji.

      Wymagania

      • Doświadczenie w pracy na stanowisku hydraulika lub instalatora wentylacji, klimatyzacji,
      • Mile widziana, ale nie obowiązkowa umiejętność lutowania miedzi,
      • Mile widziane pozytwyne nastawienie do pracy.

      Oferujemy

      • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
      • Wynagrodzenie podstawowe 4500 zł brutto + Premie.

      Zainteresowane osoby proszę o przesłanie cv lub kontakt telefoniczny.