Czy to Twoja firma?

DGP DOZORBUD Grupa Polska Sp. z o.o praca

Legnica

Od ponad trzydziestu lat jesteśmy dumni z tego, że możemy nazywać się DGP DOZORBUD Grupa Polska. Nasza historia rozpoczęła się w 1989 roku, kiedy to zaczęliśmy świadczyć usługi ochrony dla pierwszych klientów. Od tamtej pory nieustannie rozwijamy naszą ofertę i zasięg działania, co zaowocowało ekspansją na południe Polski w 1992 roku i przekształceniem w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością w 1998 roku. Nasze zaangażowanie w jakość i bezpieczeństwo zostało potwierdzone międzynarodowym certyfikatem ISO 9002 w 2002 roku, a w 2003 roku przyjęliśmy nazwę, która doskonale oddaje naszą misję i wartości.

Jesteśmy firmą, która stawia na ciągły rozwój i innowacyjność. W 2007 roku wdrożyliśmy zintegrowany system zarządzania zgodnie z systemami ISO, co jeszcze bardziej podniosło standardy naszych usług. Rok później, w 2008, uruchomiliśmy nowe oddziały, dzięki czemu nasze usługi ochrony i czystościowo-porządkowe są dostępne w każdym zakątku Polski. Nasz dynamiczny rozwój został podkreślony w 2012 roku, kiedy to rozpoczęliśmy rozwijanie Grupy Kapitałowej, a w 2019 roku świętowaliśmy 30-lecie istnienia firmy.

Misją, która nas prowadzi, jest dostarczanie najwyższej jakości usług w atmosferze wzajemnego szacunku i zaufania. Jesteśmy firmą, która zatrudnia ponad 10 000 pracowników, każdego dnia dbając o to, by nasze działania były zgodne z zasadami społecznej odpowiedzialności biznesu. Nasze podejście do biznesu jest etyczne i transparentne, a stały dialog z partnerami pozwala nam na budowanie trwałych i wartościowych relacji.

W naszej ofercie znajdą Państwo nie tylko usługi ochrony i czystościowo-porządkowe, ale również catering oraz ochronę przeciwpożarową. Jesteśmy dumni z tego, że nasze usługi są na najwyższym poziomie, co potwierdzają liczne certyfikaty ISO, w tym ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, ISO 45001, AQAP 2110:2016, ISO 27001 oraz spełnianie wymagań Ustawy o Ochronie Informacji Niejawnych.

Jako firma z 100% polskim kapitałem, jesteśmy stabilni ekonomicznie i nieustannie się rozwijamy, co pozwala nam na utrzymanie pozycji jednej z największych grup nowoczesnych i stale rozwijających się spółek powiązanych w Polsce. Nasze usługi są skierowane zarówno do obiektów podlegających obowiązkowej ochronie, jak i obiektów infrastruktury krytycznej.

W DGP DOZORBUD Grupa Polska łączymy ponad trzydziestoletnie doświadczenie z najnowocześniejszymi osiągnięciami techniki, aby zapewnić Państwu usługi na najwyższym poziomie. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów.

DGP DOZORBUD Grupa Polska Sp. z o.o najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy DGP DOZORBUD Grupa Polska Sp. z o.o

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca DGP DOZORBUD Grupa Polska Sp. z o.o

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa DGP DOZORBUD Grupa Polska Sp. z o.o

Siedziba główna

DGP DOZORBUD Grupa Polska Sp. z o.o poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 7 miesiącach

Profil firmy:
DGP DOZORBUD Grupa Polska Sp. z o.o
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław
  2. Poznań
  3. Katowice
  4. Bielsko-Biała
  5. Kraków
  6. Gliwice
  7. Chojnów
  8. Gdańsk
  9. Toruń
  10. Warszawa

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca DGP DOZORBUD Grupa Polska Sp. z o.o - oferty archiwalne

  • Pracownik Ochrony

    • Opoczno
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Firma DGP Security poszukuje osób z orzeczeniem o niepełnosprawności do ochrony obiektu.
      Lokalizacja : Cersanit , ul. Przemysłowa

      Zakres obowiązków

      - patrolowanie i ochrona obiektu

      - monitoring

      - wpuszczanie i wypuszczenie aut i osób

      Wymagania

      Orzeczenie o niepełnosprawności

      Doświadczenie w pracy, w ochronie

      Oferujemy

      umowa o pracę

      cały etat

      system zmianowy 12 godz ( 6-18, 18-6)

Pracodawcy w Legnicy