Czy to Twoja firma?

TRANSPORT PIOTR CIEMAŁA praca

Skoczów

Jesteśmy Ciemała Piotr Transport – Twoim zaufanym partnerem w dziedzinie transportu samochodowego i spedycji drogowej. Nasza siedziba znajduje się w malowniczej Wiślicy, sercu województwa śląskiego, gdzie tradycja łączy się z nowoczesnością.

Od początku naszej działalności, każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby usługi, które oferujemy, spełniały najwyższe standardy. Rozumiemy, jak ważna jest niezawodność i terminowość w branży transportowej, dlatego zawsze stawiamy na jakość. Mimo że nie mogę teraz podzielić się z Tobą pełnym zakresem naszych usług, możesz być pewien, że każde zlecenie jest dla nas priorytetem i traktowane z indywidualnym podejściem.

Nasza lokalizacja w Wiślicy pozwala nam być blisko naszych klientów w regionie, ale nasze ambicje sięgają daleko poza granice śląskiego. Każdego dnia pracujemy nad tym, aby nasze usługi były synonimem niezawodności i profesjonalizmu.

W naszym DNA leży ciągłe dążenie do doskonałości. Jesteśmy firmą, która nieustannie poszukuje nowych rozwiązań, aby nasze usługi były jeszcze lepsze. Wierzymy, że to właśnie pasja do tego, co robimy, oraz zaangażowanie w każdy szczegół, tworzy solidne fundamenty dla długotrwałych relacji z naszymi klientami.

Choć nie mogę teraz opowiedzieć Ci o naszej historii czy misji, które nas kierują, to możesz być pewien, że każdy dzień pisze nowy rozdział w naszej firmowej kronice. Jesteśmy dumni z tego, co robimy, i z niecierpliwością oczekujemy na możliwość podzielenia się naszą historią z Tobą w przyszłości.

Dziękujemy za zainteresowanie Ciemała Piotr Transport. Jesteśmy tutaj, aby sprostać Twoim oczekiwaniom w dziedzinie transportu i spedycji, oferując usługi, które zawsze stoją na straży Twojego sukcesu.

TRANSPORT PIOTR CIEMAŁA najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Mechanik Skoczów
- w kategoriach zawodowych:
motoryzacja

Oferty pracy TRANSPORT PIOTR CIEMAŁA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca TRANSPORT PIOTR CIEMAŁA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa TRANSPORT PIOTR CIEMAŁA

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
TRANSPORT PIOTR CIEMAŁA
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Skoczów
  3. Katowice
  4. Częstochowa
  5. Warszawa
  6. Poznań
  7. Wrocław
  8. Kraków
  9. Bytom
  10. Kęty

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca TRANSPORT PIOTR CIEMAŁA - oferty archiwalne

  • Mechanik samochodowy

    • Skoczów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Prężnie rozwijająca się firma transportowa poszukuje mechanika samochodowego z okolic Bielska lub Cieszyna do nowo powstałego warsztatu samochodowego

      Zakres obowiązków

      • naprawa i serwis samochodów dostawczych
      • prawo jazdy kat B

      Wymagania

      • dwuletnie doświadczenie w zawodzie
      • umiejętność komunikacji

      Oferujemy

      • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
      • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
      • elastyczne godziny pracy

      Więcej szczegółów pod numerem telefonu 509932806

Pracodawcy w Skoczowie