FRAC DETAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Czy to Twoja firma?

FRAC DETAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Warszawa

Od momentu naszego debiutu na rynku w 2013 roku, FRAC DETAL stał się synonimem jakości i zaufania wśród klientów poszukujących najlepszych produktów spożywczych. Nasza historia zaczęła się w Warszawie, gdzie z pasją i zaangażowaniem zbudowaliśmy firmę, która dziś jest dumnie uznawana za jedną z najlepszych w branży handlu hurtowego i detalicznego.

W FRAC DETAL, każdego dnia pracujemy dla Ciebie – to nasze motto i obietnica, którą składamy naszym klientom. Nasza oferta handlowa jest szeroka i różnorodna, obejmująca mięso, wędliny, ryby, owoce, warzywa, nabiał, pieczywo, prasę, alkohole oraz suchy asortyment. Dbamy o to, aby jakość mięsa, wędlin, owoców i warzyw była zawsze najlepsza, ponieważ zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest zdrowe odżywianie dla naszych klientów.

Nasze sklepy wyróżniają się przestronnością i przemyślanym układem regałów, co sprawia, że zakupy u nas są nie tylko przyjemne, ale i efektywne. Z dumą możemy powiedzieć, że nie ma lepszego supermarketu niż FRAC. To właśnie nasza szeroka powierzchnia sklepowa i przyjazne dla klienta rozwiązania sprawiają, że wyróżniamy się na tle konkurencji.

Jesteśmy firmą, która stawia na ciągły rozwój i innowacje, jednak zawsze pamiętamy o tradycji i wartościach, które są fundamentem naszej działalności. Choć nie dysponujemy informacjami na temat międzynarodowej obecności czy certyfikacji, to nasze zaangażowanie w dostarczanie produktów najwyższej jakości mówi samo za siebie.

Zapraszamy do naszych sklepów, gdzie doświadczycie Państwo nie tylko wyjątkowej jakości produktów, ale również serdecznej obsługi, która jest odzwierciedleniem naszego zaangażowania w zadowolenie każdego klienta. W FRAC DETAL, pracujemy dla Ciebie – dziś i każdego kolejnego dnia.

FRAC DETAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy FRAC DETAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca FRAC DETAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa FRAC DETAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 6 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Warszawa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca FRAC DETAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Kasjer - Sprzedawca w Sklepie Spożywczym FRAC w Rzeszowie

    • Rzeszów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • Sklepy spożywcze FRAC w Rzeszowie, na ul. Krzywoustego 8, na ul. Kwiatkowskiego 11, na ul. Obrońców Poczty Gdańskiej 14, zatrudnią Kasjera-Sprzedawcę.

      Zakres obowiązków

      • obsługa kasy fiskalnej
      • wykładanie towarów oraz dbanie o ich prawidłową ekspozycję
      • drobne prace porządkowe

      Wymagania

      • książeczka do celów epidemiologiczno -sanitarnych
      • dyspozycyjność (praca zorganizowana jest w systemie dwuzmianowym oraz w weekendy)
      • mile widziane doświadczenie w pracy w handlu

      Oferujemy

      • umowę o pracę na pełny etat
      • wynagrodzenie: płaca zasadnicza w wysokości 3600 zł brutto plus premia
      • możliwość przyuczenia
      • atrakcyjne ubezpieczenie grupowe
      • bony towarowe

      Prosimy o wysyłanie CV przez portal ogłoszeniowy.

  • FRAC Rzeszów-kasjer-sprzedawca

    • Rzeszów
    • Zakres obowiązków

      *obsługa klientów,

      *wykładanie towarów,

      *obsługa kasy fiskalnej,

      *prace porządkowe.

      Wymagania

      * książeczka sanepidowska,

      * chęci do pracy.

      Oferujemy

      *umowę o pracę na pełny etat,

      *płacę podstawową w wysokości 3 300 zł plus premię,

      *atrakcyjne ubezpieczenie grupowe,

      *możliwość przyuczenia,

      *bony towarowe.

Pracodawcy w Warszawie