Pracodawca

Haer Recruitment

Agencja rekrutacyjna specjalizująca się w branży retail & e-commerce

Podstawowe informacje o firmie

NIP: 6771562006

REGON: 356574604

KRS: -

ul. Ignacego Paderewskiego 6
33-100 Tarnów
województwo małopolskie
powiat tarnów
gmina tarnów

Profil działalności

47.91.Z - Sprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub Internet
58.13.Z - Wydawanie gazet
58.14.Z - Wydawanie czasopism i pozostałych periodyków
63.11.Z - Przetwarzanie danych; zarządzanie stronami internetowymi (hosting) i podobna działalność
63.12.Z - Działalność portali internetowych
70.22.Z - Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania
74.20.Z - Działalność fotograficzna
78.10.Z - Działalność związana z wyszukiwaniem miejsc pracy i pozyskiwaniem pracowników
78.30.Z - Pozostała działalność związana z udostępnianiem pracowników
82.30.Z - Działalność związana z organizacją targów, wystaw i kongresów
85.59.B - Pozostałe pozaszkolne formy edukacji, gdzie indziej niesklasyfikowane

Uprawnienia

od 2004-07-26 do Rejestr podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia Wpis Marszałka Woj.Małopolskiego (wprowadzone przez Rejestr agencji zatrudnienia )

Pozostałe informacje

Rozpoczęcie wykonywania działalności gospodarczej: 04-11-2002
Status indywidualnej działalności gospodarczej: Aktywny
Źródło: GUS, CEIDG

Oferty pracy Haer Recruitment

Archiwalne oferty pracodawcy

  • Przedstawiciel Handlowy

    • Gdańsk
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • przedstawiciel handlowy
    • specjalista (mid/regular)
    • haer-recruitment jest agencją headhunterską specjalizującą się w branży retail & e-commerce ( ). Przez niemal 20 lat istnienia pomogliśmy zbudować tysiącom osób karierę zawodową i możemy przyczynić się także do Twojego dalszego rozwoju. Zmiana pracy z nami minimalizuje stres związany z rekrutacją, doradzamy i wspieramy na każdym etapie procesu. Zapraszamy Cię do rozpoczęcia z nami kolejnego etapu swojej przygody zawodowej.

      Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy osoby na stanowisko:

      Przedstawiciel Handlowy

      Lokalizacja: województwo pomorskie oraz kujawsko- pomorskie

      Zakres obowiązków

      • Promowanie marki i kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku
      • Odpowiedzialność za sprzedaż w podległym kanale
      • Aktywne poszukiwanie i zdobywanie nowych klientów
      • Sporządzanie ofert handlowych dla partnerów, negocjowanie warunków
      • Pozyskiwanie informacji o zmianach w otoczeniu rynkowym
      • Realizacja planów sprzedaży
      • Dbanie o odpowiednią ekspozycje produktó

      Wymagania

      • Doświadczenie w handlu
      • Wysoka kultura osobista oraz odpowiedzialność
      • Dobra organizacja pracy oraz samodzielność
      • Doświadczenie w sprzedaży w kanale B2B
      • Umiejętność analitycznego i strategicznego myślenia
      • Wykształcenie wyższe
      • Prawo jazdy kat. B
      • Doświadczenie w kanale sprzedaży - klient b2b, przedsiębiorstwa, zakłady pracy

      Oferujemy

      • Przyjazną atmosferę pracy
      • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Kierownik ds. rekrutacji

    • Warszawa
    • kierownik
    • kierownik/koordynator

      Kierownik ds. rekrutacji

      Lokalizacja: województwo mazowieckie

      • Kreowanie i odpowiedzialność za politykę rekrutacyjną firmy
      • Współpraca z szefami działów w celu określenia zapotrzebowania na pracowników

      • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych

      • Współpraca z firmami zewnętrznymi

      • Odpowiedzialność za realizację działań z zakresu employer brandingu, koordynując wdrażanie polityki, tworzenie procedur i budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

      Wymagania

      • Doświadczenie w zakresie rekrutacji (minimum 4–5 lat) mile widziane w branży FMCF lub kosmetycznej

      • Nastawienie na realizację celów

      • Kompetencje z obszaru tzw. miękkiego HR-u (komunikacja, rekrutacja, szkolenia, oceny pracownicze).

      • Umiejętność doskonałej organizacji, ciągłego wprowadzania usprawnień oraz poszukiwania ulepszeń i nowych rozwiązań

      Oferujemy

      • Możliwość rozwoju zawodowego według określonych ścieżek kariery
      • Rozwinięty program wdrożeniowy i liczne szkolenia podnoszące kompetencje
      • Przyjazną atmosferę pracy i zgrany zespół
  • Manager działu sieci nowoczesnych (ds. sieci handlowych)

    • Szczecin
    • handlowiec, doradca

      Manager działu sieci nowoczesnych (ds. sieci handlowych)

      Lokalizacja: Szczecin

      • Bezpośrednia współpraca z Zarządem
      • Zarządzenie kontaktami z siecią handlowa
      • Procedowanie umów
      • Monitoring procesu; realizacji warunków handlowych
      • Spotkania z kupcami w sieci handlowej
      • Procedowanie kontaktu miedzy stronami
      • Kontrola procesu od A do Z we współpracy z działem zakupów
      • Podtrzymywanie długotrwałych relacji biznesowych z kluczowym klientem
      • Ścisła współpraca z działem zakupów

      Wymagania

      • Doświadczenie w negocjowaniu i procesowaniu umów z siecią handlowa (Auchan, Carrefour, Biedronka, Kaufland, Lidl)
      • Zaangażowania i dobrego planowania własnej pracy
      • Komunikatywności, umiejętności kształtowania pozytywnych relacji
      • Rzetelności i pilnowania terminów
      • Skuteczność w dążeniu do celu i sukcesy w osiąganiu założonych wyników
      • Samodzielność, kreatywność oraz dynamika w działaniu.

      Oferujemy

      • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji
      • Udział w tworzeniu i rozwoju firmy
      • Zniżki na firmowe produkty i usługi

Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.