Czy to Twoja firma?

THS TOMASZ SERWATKA praca

Knurów

THS TOMASZ SERWATKA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
internet / e-commerce / nowe media księgowość / ekonomia

Oferty pracy THS TOMASZ SERWATKA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca THS TOMASZ SERWATKA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa THS TOMASZ SERWATKA

Siedziba główna

THS TOMASZ SERWATKA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
THS TOMASZ SERWATKA
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Gliwice
  2. Bielsko-Biała
  3. Knurów

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca THS TOMASZ SERWATKA - oferty archiwalne

  • Magazynier- pakowanie paczek

    • Knurów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 000-5 000 zł / mies.
    • Do naszego zespołu poszykujemy kandydata na stanowisko:

      Magazynier- pakowanie paczek

      Praca dla mężczyzn ze względu na charakter (większe gabaryty paczek)

      Zakres obowiązków

      • prawidłowo prowadzona obsługa magazynu
      • przyjęcia - wydania towaru w oparciu o właściwą dokumentację

      Wymagania

      • prawo jazdy kat B
      • wykształcenie średnie
      • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

      Oferujemy

      • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
      • prywatną opiekę medyczną LUXMED oraz możliwość ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach
      • możliwość przystąpienia do programu MultiSport

Pracodawcy w Knurowie