Czy to Twoja firma?

SPOŁEM POZNAŃSKA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW W POZNANIU praca

Poznań

Od ponad wieku jesteśmy dumną częścią poznańskiej społeczności, dostarczając naszym klientom nie tylko produkty, ale i wartości, które są dla nas fundamentem. Założona w 1919 roku jako Spółdzielnia Spożywców „Zgoda”, przetrwaliśmy burzliwe czasy, aby dziś, jako „Społem” Poznańska Spółdzielnia Spożywców, być symbolem trwałości i zaufania.

Nasza historia to opowieść o dynamicznym rozwoju i wzroście liczby członków, o przejęciu Spółdzielni Spożywców w Grodzisku Wielkopolskim i o posiadaniu piekarni, która służyła mieszkańcom w latach międzywojennych. Choć okupacja niemiecka doprowadziła do naszej likwidacji, to już w 1945 roku odrodziliśmy się z nową siłą, tworząc nowe Spółdzielnie i w 1956 roku przyjmując nazwę, która jest z nami do dziś.

W latach 80. przekształciliśmy się w „Społem”, a w 2011 roku wprowadziliśmy Program Lojalnościowy „Społem znaczy razem”, który jest wyrazem naszej filozofii – równości i wspólnotowości. Te wartości są dla nas kluczowe, ponieważ wierzymy, że razem możemy więcej.

Nasze sklepy ogólnospożywcze oraz z artykułami gospodarstwa domowego są dobrze znane w Poznaniu, ale to nasza autorska marka Eko-Społem, specjalizująca się w handlu żywnością ekologiczną, stanowi nasz znak rozpoznawczy. Otwarcie pierwszego sklepu Eko-Społem w centrum Poznania, a następnie drugiego na Winogradach, to kroki, które świadczą o naszym zaangażowaniu w promowanie zdrowego stylu życia i troskę o środowisko.

Jesteśmy dumni z naszych certyfikatów potwierdzających spełnienie wymagań produkcji ekologicznej, a także z dodatkowych usług, które ułatwiają życie naszym klientom – od „Moje Rachunki” i „Moje Doładowania” po możliwość skorzystania z usługi „Cash Back” czy relaksu w strefie bistro i kolektury Lotto.

Jako polskie przedsiębiorstwo o 100% polskim kapitale, zawsze stawiamy na rozwój i innowację, ale nie zapominamy o naszych korzeniach. Nasza długa tradycja i doświadczenie na rynku to nasza przewaga konkurencyjna, a rozwój sklepów ekologicznych pod autorską marką i Program lojalnościowy „Społem znaczy Razem” to dowód na to, że zawsze idziemy z duchem czasu, jednocześnie pamiętając o naszych wartościach.

Zapraszamy do wspólnego tworzenia historii, która trwa już ponad sto lat. Razem możemy więcej, a „Społem” znaczy razem.

SPOŁEM POZNAŃSKA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW W POZNANIU najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pracownik fizyczny Poznań
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy SPOŁEM POZNAŃSKA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW W POZNANIU

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SPOŁEM POZNAŃSKA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW W POZNANIU

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa SPOŁEM POZNAŃSKA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW W POZNANIU

Siedziba główna

Praca SPOŁEM POZNAŃSKA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW W POZNANIU - oferty archiwalne

  • Sprzedawca

    SPOŁEM POZNAŃSKA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW W POZNANIU
    • Poznań
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Sprzedaż towarów zgodnie z obowiązującymi przepisami i cenami, realizacja płatności gotówkowych, obsługa terminala płatniczego, przygotowanie towarów do sprzedaży (metkowanie, układanie na półkach), praca na terenie miasta Poznania

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych, Obsługa kas fiskalnych z terminalem kart płatniczych, Komunikatywność
      • Inne wymagania: Wymagane doświadczenie w branży spożywczej ( min 6 m-cy). Komunikatywna znajomość j. polskiego. Praca na dwie zmiany 6-14, 14-20 na terenie Poznania

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Kierownik sklepu

    • Poznań

      nadzorowanie pracy personelu, dbanie o jego wydajność, rzetelność oraz bezpieczeństwo, zaopatrzenie sklepu, nadzór jakościowy i ilościowy nad przyjeciem towaru, analiza popytu, promocja sklepu, realizaowanie planów sprzedażowych, sporządzanie dokumentacji operacji towarowych

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak, średnie ogólnokształcące, brak
      • Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych, Obsługa komputera, umiejętności interpersonalne, Obsługa kas fiskalnych z terminalem kart płatniczych
      • Inne wymagania: wymagane min. 2 lata doświadczenia w branży spożywczej oraz bardzo dobra znajomość języka polskiego; mile widziana znajomość języka angielskiego; praca na dwie zmiany 6-14, 14-20 na terenie Poznania

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 300 PLN

Pracodawcy w Poznaniu