Czy to Twoja firma?

HURTOWNIA PIEKARNICZA PAWEŁ MACIEJEWSKI praca

Piła

Firma Piek-Hurt powstała w 1994 r. Nasza działalność jest związana z zaopatrzeniem piekarni, cukierni, gastronomii w surowce do produkcji oraz drobny sprzęt dla branży piekarniczo-cukierniczej. W 2000 r. utworzono osobny dział zaopatrujący słodką gastronomię, a w 2010r. słoną gastronomię.

Staramy się spełniać oczekiwania naszych klientów wdrażając nowoczesne standardy obsługi klienta.

HURTOWNIA PIEKARNICZA PAWEŁ MACIEJEWSKI najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy HURTOWNIA PIEKARNICZA PAWEŁ MACIEJEWSKI

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca HURTOWNIA PIEKARNICZA PAWEŁ MACIEJEWSKI

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa HURTOWNIA PIEKARNICZA PAWEŁ MACIEJEWSKI

Oddział Piła

Praca HURTOWNIA PIEKARNICZA PAWEŁ MACIEJEWSKI - oferty archiwalne

  • Przedstawiciel handlowy

    HURTOWNIA PIEKARNICZA PAWEŁ MACIEJEWSKI
    • Poznań
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zatrudnimy przedstawiciela handlowego z doświadczeniem do kanału HoReCa w oddziale firmy Piek Hurt na teren Wielkopolski z Poznania i okolic.

      Zakres obowiązków

      • Realizowanie polityki firmy w zakresie sprzedaży produktów do odbiorców sektora gastronomicznego,

      • Rozwój kanału sprzedażowego HoReCa poprzez sukcesywne pozyskiwanie nowych klientów;

      • Zbieranie zamówień oraz stały kontakt z pozyskanymi klientami;

      • Raportowanie zgodne z wewnętrznymi standardami;

      • Realizacja celów sprzedażowych.

      Wymagania

      • Prawo jazdy kat B

      • Wykształcenie min średnie

      • Rozwinięte umiejętności sprzedażowe oraz zdolności negocjacyjne

      • Umiejętności organizacji pracy i planowania

      • Książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia

      Oferujemy

      • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w oparciu o umowę o pracę od poniedziałku do piątku

      • Narzędzia potrzebne w pracy handlowca (samochód służbowy, telefon, tablet)

      • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z premiami

Pracodawcy w Pile