Kancelaria Doradztwa Podatkowego Arkadiusz Paneth

Czy to Twoja firma?

Kancelaria Doradztwa Podatkowego Arkadiusz Paneth praca

Żywiec

Nasza Kancelaria jest nowoczesną firmą zajmująca się świadczeniem kompleksowych usług w zakresie doradztwa podatkowego, księgowości, kadr i płac, zakładaniu spółek oraz wielu innych usług. Jesteśmy firma rodzinną funkcjonującą na rynku już od 2008 roku. Dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii Kancelaria oferuje także doradztwo podatkowe online oraz księgowość online.

Kancelaria Doradztwa Podatkowego Arkadiusz Paneth najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Księgowy Żywiec
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia

Oferty pracy Kancelaria Doradztwa Podatkowego Arkadiusz Paneth

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Kancelaria Doradztwa Podatkowego Arkadiusz Paneth

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Kancelaria Doradztwa Podatkowego Arkadiusz Paneth

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 5 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Żywiec
  3. Kraków
  4. Warszawa
  5. Bieruń
  6. Katowice

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Kancelaria Doradztwa Podatkowego Arkadiusz Paneth - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. Księgowości

    • Żywiec
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Kancelaria Doradztwa Podatkowego świadcząca usługi doradztwa podatkowego, księgowości oraz kadr i płac dla firm prowadzących pełną i uproszczoną księgowość poszukuje do swojego Zespołu na umowę o pracę na pełen etat pracownika na stanowisko Specjalista ds. Księgowości. Praca w centrum Żywca.

      Zakres obowiązków

      Do zadań Specjalisty ds. Księgowości będzie należało, m.in.:

      • prowadzenie Ksiąg rachunkowych zgodnie z Ustawą o rachunkowości,
      • prowadzenie PKPIR ,Ryczałtu,
      • sporządzanie i uzgadnianie rejestrów vat,
      • uczestnictwo w procesie zamknięcia miesiąca oraz w przygotowywaniu sprawozdań finansowych i rozliczeń podatkowych,
      • prowadzenie dokumentacji płacowej i kadrowej,
      • wsparcie księgowych w zakresie realizowanych prac,
      • kontakt telefoniczny, mailowy, osobisty z klientami Kancelarii,
      • inne prace zlecone przez przełożonych.

      Wymagania

      Od kandydata oczekujemy:

      • przynajmniej 2 letniego doświadczenia w pracy w księgowości,
      • wykształcenia wyższego kierunkowego (Finanse, Rachunkowość, Ekonomia),
      • praktycznej wiedzy z zakresu księgowości,
      • dokładności, dyspozycyjności, systematyczności, terminowości i rzetelności w wykonywaniu powierzonych zadań,
      • dobrej organizacja czasu pracy, umiejętności pracy pod presją czasu oraz umiejętności pracy w zespole,
      • znajomość przepisów CIT, PIT i ZUS ,
      • znajomości programu Płatnik,
      • znajomości systemów ERP,
      • znajomości pakietu MS Office

      Oferujemy

      Co oferujemy?

      • pracę na podstawie umowy o pracę na pełen etat,
      • możliwość rozwoju zawodowego,
      • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
      • elastyczne godziny pracy,
      • stabilność zatrudnienia,
      • przyjazną atmosferę w zespole,
      • prace w zespole doświadczonych księgowych.

Pracodawcy w Żywcu