Czy to Twoja firma?

HLC sp. z o.o. praca

Gdynia

Od momentu naszego powstania w 2014 roku w sercu Gdyni, w HLC Sp. z o.o. nieustannie dążymy do bycia liderem w dziedzinie doradztwa biznesowego, marketingowego oraz prawnego. Nasza oferta to więcej niż usługi – to partnerstwo oparte na zaufaniu i wspólnych wartościach. Jesteśmy dumni, że możemy wspierać naszych klientów w osiąganiu sukcesów, dostarczając im nie tylko autoryzowany serwis samochodów Honda, ale również kompleksowe rozwiązania, które obejmują sprzedaż używanych pojazdów, obsługę kredytowo-leasingową, a także profesjonalne doradztwo prawne.

Nasza misja to nie tylko świadczenie usług na najwyższym poziomie, ale również działanie zgodnie z etyką i uczciwością. Wierzymy, że odpowiedzialność społeczna i troska o świat, w którym żyjemy, są równie ważne jak wyniki finansowe. Dlatego też każdego dnia pracujemy z zaangażowaniem, aby nasze działania były odzwierciedleniem tych wartości.

W HLC Sp. z o.o. stawiamy na innowacje i jakość. Śledzimy najnowsze trendy, aby nasze usługi były zawsze o krok przed oczekiwaniami rynku. Zajmujemy się nie tylko sprzedażą i serwisem, ale również analizą i optymalizacją procesów biznesowych, opracowywaniem strategii sprzedażowych i marketingowych, tworzeniem skutecznych kampanii reklamowych oraz wsparciem prawnym.

Nasze podejście do klienta jest holistyczne – rozumiemy, że każdy biznes jest wyjątkowy i wymaga indywidualnego podejścia. Dlatego nasze doradztwo jest zawsze dopasowane do specyficznych potrzeb i oczekiwań naszych partnerów.

W HLC Sp. z o.o. jesteśmy przekonani, że nasza praca ma realny wpływ na sukcesy naszych klientów. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już zaufali naszej wiedzy, doświadczeniu i zaangażowaniu. Razem możemy osiągnąć więcej.

HLC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy HLC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca HLC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa HLC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

HLC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 7 miesiącach

Profil firmy:
HLC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Wejherowo

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca HLC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Recepcjonista

    • Gdynia
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      -praca z dokumentami księgowymi,
      -pomoc w obsłudze klientów (sprzedaż i serwis),
      -obsługa centrali telefonicznej i korespondencji.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: Wymagana podstawowa znajomość języka angielskiego, praca w pełnym wymiarze czasu. Po okresie próbnym możliwość stałej współpracy.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Gdyni