Czy to Twoja firma?

ANTEKS RAFAŁ GROCHOWSKI praca

Bydgoszcz

Jesteśmy ANTEKS RAFAŁ GROCHOWSKI, Twoim zaufanym partnerem w dziedzinie specjalistycznych prac budowlanych. Nasza siedziba znajduje się w malowniczym Bydgoszczy, w sercu województwa kujawsko-pomorskiego, gdzie z pasją oddajemy się każdemu projektowi, który wpada w nasze ręce.

Nasza oferta to nie tylko standardowe usługi remontowo-budowlane. Specjalizujemy się w zadaniach, które wymagają szczególnych umiejętności i zaawansowanego sprzętu. Rozumiemy, że każdy projekt jest wyjątkowy i wymaga indywidualnego podejścia, dlatego też zawsze staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, dostarczając rozwiązania szyte na miarę ich potrzeb.

Choć nie dysponujemy pełną historią naszej firmy, to każdy dzień pisze nowy rozdział, w którym priorytetem jest zadowolenie klienta i najwyższa jakość wykonania. Nasze doświadczenie w branży budowlanej pozwala nam na ciągłe doskonalenie naszych umiejętności i rozszerzanie zakresu oferowanych usług.

Jesteśmy dumni z tego, co robimy i jak to robimy. Mimo że nie posiadamy formalnych certyfikatów, nasza praca mówi sama za siebie, a zadowolenie klientów jest dla nas najlepszym świadectwem jakości. W każdym projekcie kierujemy się profesjonalizmem, dbałością o szczegóły i bezpieczeństwem.

Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy szukają niezawodnego wykonawcy prac budowlanych. Niezależnie od tego, czy jest to mała renowacja, czy duży projekt konstrukcyjny, ANTEKS RAFAŁ GROCHOWSKI jest gotowy podjąć wyzwanie i doprowadzić każde zadanie do perfekcyjnego finału. Razem możemy stworzyć coś trwałego i pięknego.

ANTEKS RAFAŁ GROCHOWSKI najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy ANTEKS RAFAŁ GROCHOWSKI

Praca alert - powiadomienia

Praca ANTEKS RAFAŁ GROCHOWSKI

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

ANTEKS RAFAŁ GROCHOWSKI poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca ANTEKS RAFAŁ GROCHOWSKI - oferty archiwalne

  • Pracownik ogólnobudowlany (nr 4360)

    ANTEKS RAFAŁ GROCHOWSKI
    • Bydgoszcz
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Pracownik ogólnobudowlany, m.in. kładzenie płytek, prace murarskie

      Umowa zlecenie, po okresie próbnym umowa o pracę

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Uprawnienia: prace budowlane, UMIEJĘTNOŚĆ MALOWANIA, SZPACHLOWANIA

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 4.000 brutto
  • Pracownik ogólnobudowlany (nr 1928)

    • Bydgoszcz

      Pracownik ogólnobudowlany

      Wymagania

      • Uprawnienia: UMIEJĘTNOŚĆ MALOWANIA, SZPACHLOWANIA, prace budowlane
      • Inne wymagania: Mile widziane prawo jazdy kat B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 3010 brutto

Pracodawcy w Bydgoszczy