Czy to Twoja firma?

TECH-SERWIS praca

Biery

Od momentu naszego debiutu na rynku w 2020 roku, TECH SERWIS Rafał Gruszczyk stał się synonimem rzetelności i innowacyjności w dziedzinie obróbki metali oraz produkcji konstrukcji metalowych. Z siedzibą w malowniczej miejscowości Biery, nasza firma z dumą podnosi standardy w branży, oferując szeroki zakres usług, które odpowiadają na rosnące potrzeby naszych klientów.

Nasza specjalność to nie tylko precyzyjna obróbka mechaniczna elementów metalowych, ale także produkcja i naprawa maszyn oraz urządzeń przemysłowych. Rozumiemy, jak ważne jest dostarczanie produktów i usług, które nie tylko spełniają, ale i przekraczają oczekiwania naszych partnerów biznesowych.

W TECH SERWIS dbamy o to, aby nasze rozwiązania były nie tylko funkcjonalne, ale i innowacyjne. Nasz zespół ekspertów nieustannie poszukuje nowych metod i technologii, które pozwolą nam jeszcze lepiej służyć naszym klientom. Jesteśmy dumni z tego, że nasze produkty i usługi znajdują zastosowanie w wielu sektorach przemysłu, od produkcji po transport.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo nie tylko sprzedaż hurtową maszyn, ale również kompleksowe usługi związane z transportem drogowym towarów. Rozumiemy, jak kluczowe jest zapewnienie ciągłości dostaw i logistyki w dzisiejszym szybko zmieniającym się świecie, dlatego też oferujemy wsparcie, które pomaga naszym klientom osiągać ich cele biznesowe.

Nasza firma, choć młoda, już teraz jest postrzegana jako zaufany partner w branży. Z pasją podchodzimy do każdego projektu, niezależnie od jego wielkości. Wierzymy, że nasze zaangażowanie w jakość, precyzję i klienta jest tym, co wyróżnia nas na tle konkurencji.

Chociaż nie możemy w tym miejscu podzielić się wszystkimi szczegółami naszej działalności, zapewniamy, że każdy aspekt naszej pracy jest prowadzony z myślą o doskonałości i zadowoleniu klienta. Jesteśmy gotowi sprostać wyzwaniom przyszłości i nieustannie rozwijać naszą ofertę, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających partnerów.

Zapraszamy do współpracy z TECH SERWIS – razem możemy osiągnąć więcej.

TECH-SERWIS najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center

Oferty pracy TECH-SERWIS

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca TECH-SERWIS

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa TECH-SERWIS

Siedziba główna

Praca TECH-SERWIS - oferty archiwalne

  • Doradca Klienta

    TECH-SERWIS
    • Biery
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      • aktywna sprzedaż produktów,

      • kreatywne pozyskiwanie Klientów,

      • przygotowanie ofert handlowych.

      • kompleksowa obsługa Klientów biznesowych

      • udział w działaniach promocyjnych i marketingowych

      • przygotowanie dokumentacji do zamówień

      Wymagania

      • wykształcenie min. średnie,

      • komunikatywność,

      • chęć podejmowania nowych wyzwań i ambitnych celów

      • dobra organizacja pracy, sumienność, zaangażowanie w powierzone zadania

      • znajomość obsługi komputera (Word, Excel, Internet)

      • wysoka kultura osobista, elokwencja

      • doświadczenie na podobnym stanowisku

      • znajomość języka angielskim

      • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w prowadzeniu strony internetowej, portali społecznościowych

      Oferujemy

      • stałe godziny pracy

      • umowę o pracę

      • szkolenie z zakresu produktu oraz obsługi Klienta, szkolenia branżowe,

      • dobre warunki pracy

      • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności/doświadczenia oraz zaangażowania

      • jasne warunki premiowania: podstawa + prowizja
      • służbowy telefon oraz komputer

Pracodawcy w Bierach