Czy to Twoja firma?

Max Power Poland sp. z o.o. praca

Kobierzyce

Od naszego założenia w sercu Białegostoku, 16 grudnia 2015 roku, Max Power Poland sp. z o.o. nieustannie dąży do bycia liderem w innowacyjnej produkcji baterii. Nasza oferta wykracza jednak daleko poza same baterie. Jesteśmy dumni, że możemy dostarczać produkty i usługi, które obejmują szeroki zakres potrzeb naszych klientów - od wyrobów z gumy i tworzyw sztucznych, przez metalowe wyroby gotowe, komputery, elektronikę, aż po pojazdy samochodowe i przyczepy.

Nasze zaangażowanie w jakość i wszechstronność jest widoczne w każdym aspekcie naszej działalności. Rozumiemy, że świat nie stoi w miejscu, dlatego oprócz produkcji, oferujemy także usługi budowlane oraz wsparcie w dziedzinie zatrudnienia i edukacji. Nasza specjalizacja w pośrednictwie pracy i rekrutacji na rynki zagraniczne świadczy o globalnym zasięgu naszych kompetencji i ambicjach.

Mimo wyzwań, takich jak spadek przychodów netto ze sprzedaży o 25% w 2022 roku, nie ustajemy w dążeniu do doskonałości i stabilności. Nasza determinacja do przekształcania przeszkód w możliwości jest częścią naszej codziennej pracy. Zawsze pamiętamy, że każdy dzień to szansa na ulepszenie i innowacje, które napędzają nas do przodu.

W Max Power Poland sp. z o.o. jesteśmy więcej niż tylko firmą produkcyjną. Jesteśmy zespołem ludzi, którzy wierzą w siłę ciężkiej pracy, zaangażowania i ciągłego rozwoju. Każdy produkt, który opuszcza nasze linie produkcyjne, jest świadectwem naszej pasji i dążenia do doskonałości.

Zapraszamy do poznania naszej historii, naszych produktów i usług. Dołącz do nas w podróży, która zaczęła się ponad siedem lat temu, a która nadal jest pełna pasji, innowacji i nieustającego poszukiwania lepszych rozwiązań dla naszego świata.

Max Power Poland sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna hr / kadry administracja biurowa / praca biurowa bhp / ochrona środowiska budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy Max Power Poland sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Max Power Poland sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Prywatna opieka lekarska

Mapa Max Power Poland sp. z o.o.

Siedziba główna

Max Power Poland sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 6 miesiącach

Profil firmy:
Max Power Poland sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław
  2. Bielsko-Biała
  3. Warszawa
  4. Białystok
  5. Poznań
  6. Bydgoszcz
  7. Cieszyn
  8. Katowice

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Max Power Poland sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Koordynator ds. pracowniczych z językiem ukraińskim lub rosyjskim

    • Wrocław
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Max Power Poland Sp. z o.o. to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma świadcząca usługi HR w zakresie doradztwa personalnego, pracy tymczasowej i pośrednictwa pracy. Posiadamy 4 oddziały w całej Polsce i obecnie do swojego zespołu poszukujemy pracownika obsługującego naszego klienta w biurze On-site.:

      Koordynator ds. pracowniczych z językiem ukraińskim lub rosyjskim

      Zakres obowiązków

      · obsługa jednego z kluczowych klientów – komunikacja ang.-pol.

      · bieżąca komunikacja z pracownikami - w języku ukraińskim/rosyjskim

      · pomoc w uzyskaniu wszystkich dokumentów - tłumaczenia, bieżące i terminowe załatwianie wszelkich formalności

      · wdrażanie pracowników podczas pierwszego dnia pracy

      · prace administracyjne związane z funkcjonowaniem firmy

      · codzienna koordynacja pracowników na miejscu

      · pomoc w przeprowadzeniu szkoleń wstępnych i stanowiskowych

      · sprawdzanie obecności i raportowanie do klienta

      · realizacja planów produkcyjnych, wg zaleceń klienta

      Wymagania

      · bardzo dobra znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego

      · dobra znajomość w mowie i piśmie języka polskiego lub angielskiego

      · znajomość pakietu Ms Office

      · prawo jazdy kat B – mile widziane

      · mile widziane wykształcenie wyższe

      · odpowiedzialność i nastawienie na realizację zadań

      · umiejętność pracy wielozadaniowej i pod presją czasu

      · kreatywność i dynamizm w działaniu

      · wysoka kultura osobista, komunikatywność i umiejętność współpracy z ludźmi

      Oferujemy

      · umowę o pracę lub umowę zlecenie

      · niezbędne narzędzia do pracy (laptop, telefon)

      · samodzielne stanowisko pracy

      · kartę Multisport

      · prywatną opiekę medyczną

      Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą portalu OLX.

      Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Pracodawcy w Kobierzycach