Czy to Twoja firma?

ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 23 praca

Wrocław

Witajcie w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 23, naszej wyjątkowej placówce edukacyjnej, która z dumą stoi w sercu Wrocławia. Jesteśmy oazą wiedzy i rozwoju dla najmłodszych umysłów, oferując szeroki zakres edukacji zarówno dla przedszkolaków, jak i uczniów szkoły podstawowej.

Nasza oferta edukacyjna jest bogata i zróżnicowana. Z pasją prowadzimy zajęcia kulinarne, które nie tylko uczą podstaw gotowania, ale także promują zdrowe nawyki żywieniowe. Nasze lekcje historii są pełne opowieści i anegdot, które przybliżają uczniom przeszłość w fascynujący sposób. Ponadto, zachęcamy naszych uczniów do aktywnego uczestnictwa w konkursach, co sprzyja rozwijaniu ich pasji i talentów.

Jesteśmy przekonani, że edukacja to nie tylko przekazywanie wiedzy, ale także budowanie charakteru i wspieranie indywidualnego rozwoju każdego dziecka. Choć nie mogę podać szczegółów naszej historii czy wyraźnie zdefiniowanych wartości, to każdy dzień w naszej placówce jest pisaniem kolejnych stron naszej wspólnej historii, której fundamentem jest troska o dobro naszych uczniów.

Nasze podejście do nauczania jest dynamiczne i innowacyjne, choć brak danych na temat konkretnych aspektów innowacyjności i jakości. Niemniej jednak, każdego dnia dążymy do tego, aby nasze metody były jak najbardziej efektywne i dostosowane do potrzeb naszych uczniów.

Jesteśmy dumni z naszej lokalnej społeczności i choć nie posiadamy międzynarodowej obecności, nasze działania edukacyjne mają na celu przygotowanie uczniów do bycia świadomymi obywatelami świata. Bezpieczeństwo i jakość naszej edukacji są dla nas priorytetem, nawet jeśli nie dysponujemy formalnymi certyfikatami w tych obszarach.

W Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 23 każdy dzień jest nową przygodą, pełną nauki, odkryć i wzajemnego szacunku. Zapraszamy do dołączenia do naszej edukacyjnej rodziny, gdzie każde dziecko ma szansę rozwijać swoje skrzydła w bezpiecznym i inspirującym środowisku.

ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 23 najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 23

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 23

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 23

Siedziba główna

ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 23 poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 23 - oferty archiwalne

  • Sprzątaczka

    ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 23
    • Wrocław
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      Sprzatanie pomieszczeń szkolnych.
      Godziny pracy 11:00-17:00
      3/4 etatu
      Kontakt z pracodawcą: sekretariat.zsp23@wroclawskaedukacja.pl lub 71 798 68 51

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: wykształcenie i staż pracy dowolny

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 100 PLN
      • Opis wynagrodzenia: podstawa + premia 20% zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dn. 25.10.2021 w sprawie wynagradza
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pedagog specjalny - nauczyciel wspomagający

    • Wrocław
    • pełny etat

      Praca z dzieckiem w wieku przedszkolnym z orzeczeniem.
      Godziny pracy do ustalenia.Pełny etat 20/20

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
      • Inne wymagania: wyksztalcenie wyższe pedagog specjalny, staż pracy dowolny

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 949 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wg KN

Pracodawcy w Wrocławiu