Czy to Twoja firma?

Slimtech Maciej Patroński praca

Szczecin

Od ponad dwóch dekad, od 2002 roku, jesteśmy dumnym przedstawicielem branży instalacji niskoprądowych w województwie zachodniopomorskim. Jako firma "Slimtech", naszą misją jest dostarczanie innowacyjnych rozwiązań, które zapewniają bezpieczeństwo, komfort i nowoczesność w życiu codziennym naszych klientów. Nasze usługi obejmują teletechnikę, systemy alarmowe, inteligentne domy, instalacje odgromowe, ochronę przeciwpożarową oraz instalacje fotowoltaiczne. Z dumą oferujemy również montaż systemów inteligentnego budynku i systemów kontroli dostępu, które są kwintesencją naszej pasji do technologii i innowacji.

Zdobyta przez nas doskonała ocena 9.4 to nie tylko liczba – to potwierdzenie zaufania, jakim obdarzają nas nasi klienci. To dowód na to, że nasze zaangażowanie w jakość i precyzję jest doceniane. W każdym projekcie, który realizujemy, stawiamy na indywidualne podejście, dopasowując rozwiązania do unikalnych potrzeb każdego z naszych klientów. Rozumiemy, że technologia jest dla ludzi, a naszym zadaniem jest uczynienie jej przyjazną i dostępną dla wszystkich.

W "Slimtech" łączymy doświadczenie z nowoczesnością. Stale śledzimy najnowsze trendy i innowacje w branży, aby nasze usługi były nie tylko na najwyższym poziomie, ale również przyszłościowe. Jesteśmy przekonani, że nasza praca ma realny wpływ na poprawę jakości życia, dlatego każdego dnia wkładamy w nią całe nasze serce i zaangażowanie.

Zapraszamy do współpracy z "Slimtech" – razem stwórzmy przestrzeń, która jest bezpieczna, inteligentna i zgodna z najnowszymi standardami technologicznymi.

Slimtech Maciej Patroński najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Instalator Szczecin
- w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż

Oferty pracy Slimtech Maciej Patroński

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Slimtech Maciej Patroński

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Slimtech Maciej Patroński

Adres rejestrowy

Praca Slimtech Maciej Patroński - oferty archiwalne

  • Elektryk / pomocnik

    Slimtech Maciej Patroński
    • 20-30 / godz.
    • Szczecin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • rekrutacja zdalna
    • Prężnie rozwijająca się firma o ugruntowanej pozycji na rynku od 2002r. związana z sektorem instalacyjnym specjalizująca się w instalacjach elektrycznych/klimatyzacji/wentylacji poszukuje pracowników.

      Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

      Elektryk-wentylacja/klimatyzacja

      Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV + zdjęcie.

      Zakres obowiązków

      • wykonanie zadań związanych z układaniem kabli,montażem osprzętu,lamp
      • wykonanie zadań związanych montażem kanałów wentylacyjnych, rurociągów miedzianych, klimatyzacji.

      Wymagania

      • chęć do pracy oraz nauki
      • sumienność,dokładność
      • prawo jazdy B będzie dodatkowym autem
      • umiejętność współpracy w zespole.

      Oferujemy

      • pracę w stabilnej, istniejącej od 2002r. firmie instalacyjno- budowlanej,
      • współpracę z wysoko wykwalifikowaną kadrą firmy,
      • uzgodniona forma zatrudnienia,
      • wynagrodzenie terminowo wypłacane /może być tygodniówka/
      • pracę pełną wyzwań
      • możliwość rozwoju osobistego
      • pracę przy realizacji ciekawych kontraktów
      • Pracę na terenie Szczecina i okolic czasami z kilkudniowymi wyjazdami,weekendy wolne.

Pracodawcy w Szczecinie