Czy to Twoja firma?

Inkon Group sp. z o.o. praca

Częstochowa

Jesteśmy Inkon Group – twoim zaufanym partnerem w dziedzinie nowoczesnych systemów ogrzewania i instalacji. Nasza przygoda zaczęła się 29 września 2020 roku w malowniczych Hutkach, gdzie postanowiliśmy wprowadzić na rynek innowacyjne rozwiązania w produkcji grzejników i kotłów centralnego ogrzewania. Od tego czasu nieustannie dążymy do tego, aby nasze produkty i usługi były synonimem niezawodności i wysokiej jakości.

Specjalizujemy się w tworzeniu zaawansowanych kotłów energetycznych i wymienników ciepła, które są sercem każdego domowego systemu ogrzewania. Rozumiemy, jak ważne jest ciepło w każdym domu, dlatego nasze urządzenia grzewcze są projektowane z myślą o zapewnieniu maksymalnego komfortu i efektywności energetycznej.

Nie ograniczamy się jednak tylko do produkcji. Jesteśmy również ekspertami w zakresie instalacji elektrycznych oraz wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych. Nasze doświadczenie pozwala nam na realizację nawet najbardziej skomplikowanych projektów instalacyjnych, gwarantując ich bezpieczeństwo i niezawodność na lata.

Z dumą wspieramy również branżę budowlaną, oferując roboty związane z budową rurociągów przesyłowych i sieci rozdzielczych. Nasza wiedza inżynieryjna i doradztwo techniczne są doceniane przez klientów, którzy szukają profesjonalnych i kompleksowych rozwiązań.

W Inkon Group łączymy tradycję z nowoczesnością, ciągle poszukując innowacyjnych rozwiązań, które pozwolą nam jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby naszych klientów. Chociaż nie możemy podzielić się wszystkimi szczegółami naszej działalności, możemy zapewnić, że każdego dnia pracujemy z pasją, aby dostarczać usługi i produkty, które przekraczają oczekiwania.

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, którzy wierzą w moc ciągłego doskonalenia i rozwijania naszych umiejętności. Nasza historia jest dopiero na początku, ale już teraz jesteśmy dumni z tego, co udało nam się osiągnąć. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów. Razem możemy stworzyć ciepłe i bezpieczne jutro.

Inkon Group sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Handlowiec Częstochowa
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Inkon Group sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Inkon Group sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Inkon Group sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 5 miesiącach

Profil firmy:
Inkon Group sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Częstochowa
  2. Bielsko-Biała
  3. Wrocław
  4. Łódź
  5. Warszawa
  6. Leszno

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Inkon Group sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Doradca Handlowo-Techniczny

    • Warszawa
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • praca zdalna
    • rekrutacja zdalna
    • Jeżeli masz dosyć korporacji i sztucznie nadmuchanych firm to jesteśmy pracodawcą dla Ciebie!

      Poszukujemy:

      DORADCA HANDLOWO-TECHNICZNY

      Zakres obowiązków

      • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
      • Sprzedaż instalacji grzewczych oraz urządzeń pomocniczych
      • Raportowanie wyników sprzedaży
      • Wsparcie w doborze produktów do potrzeb Klienta, profesjonalne doradztwo
      • Dbanie o wizerunek firmy

      Wymagania

      • Wiedza techniczna lub chęć jej poszerzania
      • Umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
      • Wysoka kultura osobista i komunikatywność
      • Zaangażowanie i inicjatywa w działaniu

      Mile widziane:

      • Doświadczenie w branży technologii grzewczych i z branży OZE
      • Grupy sprzedażowe

      Oferujemy

      • Profesjonalne przeszkolenie wewnętrzne oraz zewnętrzne szkolenia dodatkowe z zakresu sprzedaży, produktów oraz technologii
      • Wsparcie specjalisty technicznego w trudniejszych przypadkach oraz na początku współpracy
      • Atrakcyjny system prowizyjny
      • Elastyczne godziny pracy
      • Zniżki pracownicze

Pracodawcy w Częstochowie