Partner Consult PHU Mariusz Radecki

Czy to Twoja firma?

Partner Consult PHU Mariusz Radecki praca

Wrocław

Od ponad dwóch dekad Partner-Consult P.H.U. Mariusz Radecki jest obecny na wrocławskim rynku, oferując szeroki wachlarz usług i produktów. Nasza działalność rozpoczęła się 8 grudnia 2000 roku i od tego czasu nieustannie się rozwijamy, dostosowując ofertę do zmieniających się potrzeb naszych klientów.

Jesteśmy dumni z naszej wszechstronności, która pozwala nam sprostać różnorodnym wyzwaniom. Nasza oferta obejmuje zarówno zarządzanie odpadami i rekultywację, jak i handel hurtowy oraz detaliczny pojazdów samochodowych. Znajdziesz u nas również stacje paliw oferujące szeroki asortyment paliw oraz sklepy specjalizujące się w sprzedaży pieczywa, ciast oraz napojów alkoholowych i bezalkoholowych. W sektorze usług gastronomicznych przygotowujemy i podajemy napoje, a w obszarze nieruchomości zajmujemy się kupnem, sprzedażą, wynajmem oraz zarządzaniem nieruchomościami.

Nasza działalność nie ogranicza się jednak do handlu i usług bezpośrednich. Świadczymy również usługi doradcze w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania, a także oferujemy wsparcie w dziedzinie rachunkowości i księgowości. Dbamy o czystość i porządek, oferując usługi sprzątania i utrzymania porządku w budynkach.

Jesteśmy firmą, która nie tylko reaguje na potrzeby rynku, ale również wyznacza nowe standardy. Posiadamy zezwolenia na sprzedaż napojów alkoholowych, co stanowi naszą przewagę konkurencyjną i pozwala na kompleksową obsługę naszych klientów.

W naszej codziennej pracy kierujemy się zasadami odpowiedzialności i zaangażowania. Jako aktywny podmiot gospodarczy, stale dążymy do doskonalenia naszych usług, aby zapewnić najwyższą jakość i zadowolenie klientów.

W Partner-Consult P.H.U. Mariusz Radecki wierzymy, że nasza wszechstronność i doświadczenie są kluczem do sukcesu. Zapraszamy do współpracy i odkrycia pełni możliwości, jakie oferujemy. Razem możemy więcej!

Partner Consult PHU Mariusz Radecki najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Sprzedawca Wrocław
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Partner Consult PHU Mariusz Radecki

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Partner Consult PHU Mariusz Radecki

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Partner Consult PHU Mariusz Radecki

Siedziba główna

Praca Partner Consult PHU Mariusz Radecki - oferty archiwalne

  • PRACOWNIK STACJI PALIW ORLEN WE WROCŁAWIU

    • Wrocław
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 500-4 300 zł / mies.
    • STACJA PALIW BIELANY WROCŁAWSKIE AUTOSTRADA A-4 POSZUKUJE PRACOWNIKÓW. OBIEKT PRZECHODZI GRUNTOWNĄ MODERNIZACJĘ W ZWIĄZKU Z TYM PO WZNOWIENIU DZIAŁALNOŚCI - /STACJE ZABYTKOWE Z NIEPOWTARZALNYM HISTORYCZNYM KLIMATEM/ OFERUJEMY PRACĘ W BARDZO DOBRYCH WARUNKACH SOCJALNYCH JAK RÓWNIEŻ Z PRZYJAZNYM HARMONOGRAMEM CZASU PRACY I ATRAKCYJNYM WYNAGRODZENIEM OD NOWEGO ROKU OKOŁO 3500 NA RĘKĘ. SZCZEGÓŁY POD NUMEREM TELEFONU 695355354 MARIUSZ.

      Zakres obowiązków

      • zapewnienia wysokiego poziomu obsługi Klientów
      • aktywna sprzedaż towarów
      • dbałości o estetykę, porządek i higienę na stacji

      Wymagania

      • uczciwości i odpowiedzialności
      • pozytywnego nastawienia do wykonywanych zadań
      • łatwości w nawiązywaniu kontaktów
      • aktywnej sprzedaży towarów

      Oferujemy

      • umowę o pracę
      • zaplecze socjalne
      • konkurencyjna stawkę

Pracodawcy w Wrocławiu