CT Chemie Technik Polska Unia Gospodarcza Zbigniew Gruca

Czy to Twoja firma?

CT Chemie Technik Polska Unia Gospodarcza Zbigniew Gruca praca

Mysłowice

CT CHEMIE TECHNIK POLSKA to firma z ponad 25-letnim doświadczeniem w oferowaniu wysokiej jakości produktów chemicznych oraz urządzeń dla przemysłu. Produkujemy oraz dystrybuujemy środki chemiczne i urządzenia wspierające działania przemysłu zarówno małych firm rzemieślniczych jak również większych przedsiębiorstw takich jak huty, stocznie, elektrownie, kopalnie czy znane koncerny produkcyjne.

CT Chemie Technik Polska Unia Gospodarcza Zbigniew Gruca najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika magazyn praca fizyczna bhp / ochrona środowiska

Oferty pracy CT Chemie Technik Polska Unia Gospodarcza Zbigniew Gruca

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca CT Chemie Technik Polska Unia Gospodarcza Zbigniew Gruca

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa CT Chemie Technik Polska Unia Gospodarcza Zbigniew Gruca

Siedziba główna

CT Chemie Technik Polska Unia Gospodarcza Zbigniew Gruca poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Mysłowice
  2. Katowice
  3. Tychy
  4. Bielsko-Biała
  5. Sosnowiec
  6. Oświęcim
  7. Bydgoszcz
  8. Częstochowa
  9. Staszów
  10. Poznań

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca CT Chemie Technik Polska Unia Gospodarcza Zbigniew Gruca - oferty archiwalne

  • Magazynier - Kierowca

    • Mysłowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      • Pełna obsługa magazynów Ogłoszeniodawcy.

      Wymagania

      • Wykształcenie średnie,

      • Zdolności organizacyjne,

      • Prawo jazdy kategorii B,

      • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych,

      • Dyspozycyjność, odpowiedzialność, zaangażowanie w realizację zadań,

      • Dobra organizacja czasu pracy,

      • Umiejętność współpracy w zespole.

      Oferujemy

      • Umowę o pracę (praca jednozmianowa),

      • Stabilne zatrudnienie,

      • Adekwatne wynagrodzenie odpowiadające kwalifikacjom,

      • Niezbędne dla zajmowanego stanowiska narzędzia pracy.

Pracodawcy w Mysłowicach