Czy to Twoja firma?

SQD ALLIANCE sp. z o.o. praca

Pszczyna

W sercu śląskiej ziemi, w malowniczej Pszczynie, narodziła się nasza wizja - SQD Alliance. Jesteśmy firmą, która z pasją i zaangażowaniem wspiera inne przedsiębiorstwa w osiąganiu ich celów biznesowych. Od skromnych początków, z zespołem liczącym kilkunastu specjalistów, rozwinęliśmy się w dynamicznie działającą organizację z blisko 150 wykwalifikowanymi pracownikami. Nasza historia to opowieść o ciągłym rozwoju i dążeniu do doskonałości.

Nasze usługi to fundament bezpieczeństwa, ochrony środowiska, zdrowia, a także wsparcia informatycznego i produkcyjnego. Z dumą możemy powiedzieć, że nasze rozwiązania są gwarancją jakości, czego dowodem jest certyfikat ISO 9001:2015, przyznany przez BSI Management Systems. To nie tylko symbol, ale przede wszystkim obietnica, którą składamy naszym klientom.

W SQD ALLIANCE stawiamy na elastyczność - rozumiemy, że każdy klient jest wyjątkowy, a jego potrzeby unikalne. Dlatego nasze podejście jest zawsze indywidualne i dostosowane do specyficznych wymagań. Nasz zespół to grupa wykwalifikowanych specjalistów, którzy z zaangażowaniem podchodzą do każdego zadania. Wiedza i doświadczenie, które posiadamy, pozwalają nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie.

Zaufanie, które obdarzyło nas ponad 2000 przedsiębiorstw, jest dla nas najlepszym dowodem na to, że wybrana przez nas ścieżka jest właściwa. W ubiegłym roku przeszkoliliśmy ponad 17 tysięcy osób, co świadczy o naszym zaangażowaniu w rozwój kompetencji i wiedzy wśród pracowników różnych branż.

Nasze usługi obejmują szkolenia, doradztwo inżynieryjne, wsparcie produkcyjne, control&rework oraz usługi informatyczne. Każde z tych działań jest realizowane z myślą o zapewnieniu najwyższej jakości i efektywności. Nasze ubezpieczenie OC korporacyjne na kwotę 10 milionów euro jest potwierdzeniem, że bezpieczeństwo i satysfakcja naszych klientów są dla nas priorytetem.

W SQD ALLIANCE wierzymy, że nasza praca ma realny wpływ na sukcesy naszych klientów. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią ich historii. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już nam zaufali. Razem możemy więcej!

SQD ALLIANCE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
badania i rozwój produkcja / przemysł administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy SQD ALLIANCE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SQD ALLIANCE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa SQD ALLIANCE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

SQD ALLIANCE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
SQD ALLIANCE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Katowice
  2. Czerwionka-Leszczyny
  3. Rybnik
  4. Gliwice

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca SQD ALLIANCE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Pracownik działu zarządzania zdrowiem

    • Pszczyna
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      organizowanie badań medycznychpracowników, przygotowanie szkoleń konsultacji akcji prozdrowotnych, obsługa klienta, wspólpraca z przychodniami medycyny pracy.

      Wymagania

      • Inne wymagania: wykształcenie minimum średnie, minimum 1 rok doświadczenia, dobra obsługa komputera, komunikatywność, dobra organizacja pracy własnej, łatwość prowadzenia rozmów telefonicznych, gotowość do odbywania sporadycznych podróży służbowych.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Pszczynie