PPHU "WITERM" WITOLD SPYRA

Czy to Twoja firma?

PPHU WITERM WITOLD SPYRA praca

Mikołów

Od ponad dwóch dekad jesteśmy dumni, że możemy nazywać się PPHU "WITERM" WITOLD SPYRA. Nasza podróż rozpoczęła się w 1993 roku, kiedy to postanowiliśmy wprowadzić na rynek naszą pasję i wiedzę w dziedzinie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych oraz klimatyzacyjnych. Z siedzibą w sercu Śląska, w Mikołowie, zbudowaliśmy solidną reputację, realizując zlecenia, które przekraczają standardowe oczekiwania.

Specjalizujemy się w montażu i serwisie urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych, grzewczych oraz w dziedzinie automatyki i sterowania. Nasze usługi są synonimem precyzji – od klimatyzacji precyzyjnej dla serwerowni, po zaawansowane systemy wentylacji i klimatyzacji, które projektujemy i wykonujemy z myślą o specyficznych potrzebach naszych klientów. Jesteśmy dumni z naszej zdolności do realizacji skomplikowanych systemów, które znajdują zastosowanie w najbardziej wymagających środowiskach, takich jak bloki operacyjne czy pracownie diagnostyczne.

Nasza firma to nie tylko usługi, to także gwarancja jakości i bezpieczeństwa. Posiadamy wszystkie niezbędne certyfikaty, które pozwalają nam na wykonywanie prac na najwyższym poziomie. Dzięki temu nasi klienci mogą być pewni, że wybierając nas, wybierają sprawdzonych ekspertów.

Wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie i specjalizacja, które pozwalają nam na oferowanie konkurencyjnych cen przy zachowaniu najwyższej jakości usług. Jesteśmy zaufanym partnerem dla szpitali, szkół, urzędów oraz wielu innych instytucji, które potrzebują niezawodnych i efektywnych rozwiązań w zakresie klimatyzacji i wentylacji.

Nasza oferta to nie tylko dostawa i montaż. To także długoterminowa opieka i wsparcie techniczne, które zapewniamy poprzez serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, a także kompleksowe umowy serwisowe. Dbamy o to, by nasi klienci czuli się bezpiecznie i komfortowo przez cały czas użytkowania naszych systemów.

W PPHU "WITERM" WITOLD SPYRA wierzymy, że nasza praca to nie tylko instalacje, to przede wszystkim ludzie – nasi klienci i ich potrzeby. Słuchamy, doradzamy i działamy, aby zapewnić najlepsze rozwiązania, które wspierają codzienne życie i pracę wielu osób. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już nam zaufali.

PPHU "WITERM" WITOLD SPYRA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy PPHU "WITERM" WITOLD SPYRA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PPHU "WITERM" WITOLD SPYRA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PPHU "WITERM" WITOLD SPYRA

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Katowice
  2. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca PPHU "WITERM" WITOLD SPYRA - oferty archiwalne

  • Monter - Serwisant wentylacji i klimatyzacji (z przyuczeniem) OD ZARAZ

    • Mikołów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 900-5 000 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      • Montaż instalacji wentylacyjnej
      • Montaż instalacji klimatyzacyjnej (instalacje freonowe)
      • Instalacja urządzeń chłodniczych, wentylacyjnych oraz pomp ciepła
      • Montaż instalacji zasilającej i sterującej wraz z podłączeniem do urządzenia

      Wymagania

      Nie wymagamy doświadczenia!

      Oferujemy

      • Stałe zatrudnienie
      • Możliwość zdobycia wymaganych w branży certyfikatów (F-Gaz, SEP itp.)
      • Szerokie możliwości rozwoju - transfer wiedzy w zespole, szkolenia u renomowanych producentów (LG, Mitsubishi, Panasonic itp.)
      • Podwyżka proporcjonalna do stażu pracy i doświadczenia

Pracodawcy w Mikołowie