Czy to Twoja firma?

Golden Group praca

Poznań

Jesteśmy Golden Group, dumną firmą z Poznania, która od 2011 roku tworzy historię w przemyśle produkcyjnym, handlowym i usługowym. Nasza pasja do rzemiosła i zaangażowanie w każdy detal odzwierciedlają się w każdym wyprodukowanym przez nas meblu, zarówno kuchennym, biurowym, sklepowym, jak i w innych projektach na zamówienie. Nasza oferta to także profesjonalne instalacje elektryczne, które realizujemy z troską o bezpieczeństwo i funkcjonalność.

Jesteśmy więcej niż tylko producentem mebli. W naszych sklepach znajdziesz szeroki wybór dywanów, pokryć podłogowych, oświetlenia, książek oraz nagrań dźwiękowych i audiowizualnych. Wszystko to, abyś mógł stworzyć przestrzeń, która jest nie tylko piękna, ale i funkcjonalna.

W Golden Group stawiamy na innowacyjność. W naszej pracy kierujemy się najnowszymi trendami w designie, co pozwala nam oferować meble o nowoczesnym wzornictwie, które są jednocześnie trwałe i estetyczne. Wybieramy tylko te komponenty, które są sprawdzone i pochodzą od zaufanych dostawców, bo wiemy, że najwyższa jakość to podstawa satysfakcji naszych klientów.

Jesteśmy firmą, która rozumie potrzeby współczesnych konsumentów i biznesów. Nasze usługi obejmują także przetwarzanie danych i zarządzanie stronami internetowymi, co pozwala nam wspierać Twoją obecność online i pomagać w rozwijaniu Twojego biznesu w cyfrowym świecie.

Nasze zaangażowanie w jakość i innowacyjność sprawia, że każdego dnia pracujemy na zaufanie naszych klientów. Z Golden Group możesz być pewien, że wybierasz partnera, który z pasją i zaangażowaniem podchodzi do każdego projektu, dbając o każdy, nawet najmniejszy detal.

Zapraszamy do współpracy i odkrycia, jak nasze produkty i usługi mogą wzbogacić Twoje życie i przestrzeń wokół Ciebie. Razem stwórzmy coś wyjątkowego.

Golden Group najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
internet / e-commerce / nowe media

Oferty pracy Golden Group

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Golden Group

Mapa Golden Group

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
Golden Group
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław
  2. Poznań
  3. Bielsko-Biała
  4. Warszawa
  5. Gliwice
  6. Czempin
  7. Człuchów
  8. Swarzedz

Data aktualizacji: 01.06.2024

Praca Golden Group - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. obsługi sklepu internetowego/specjalista ds. sprzedaży

    • Poznań
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • Jesteśmy firmą, która od 10 lat zajmuje się sprzedażą internetową między innymi gier planszowych,
      zabawek i książek.

      W związku z rozwojem firmy poszukujemy rzetelnego, odpowiedzialnego
      pracownika na stanowisko:

      Specjalista ds. obsługi sklepu internetowego/Specjalista ds. sprzedaży.

      Miejsce pracy: Poznań

      Zakres obowiązków

      • obsługa zamówień internetowych (wysyłka towaru, kontakt mailowy oraz telefoniczny z
        klientem)
      • obsługa magazynu sklepu internetowego
      • zapewnianie terminowości w kwestii wysyłek towarów
      • przyjmowanie dostaw oraz sprawdzanie jej zgodności
      • poszerzanie istniejącej oferty sklepów internetowych
      • wystawianie aukcji (allegro oraz amazon)
      • okazjonalnie profesjonalna obsługa klientów sklepu stacjonarnego wraz z obsługą kasową
      • dbanie o asortyment i ekspozycję towarów
      • dbanie o bezpieczeństwo i porządek w miejscu pracy
      • zaangażowanie w akcje marketingowe i promocyjne

      Wymagania

      • dyspozycyjność w godzinach 10:00 – 18:00
      • zaangażowanie w wykonywaną pracę
      • odpowiedzialność
      • samodzielność i zdolności organizacyjne
      • łatwe nawiązywanie kontaktów i umiejętność współpracy
      • rzetelność i uczciwość w realizacji powierzonych celów
      • komunikatywna znajomość języka angielskiego
      • mile widziana znajomość gier planszowych
      • mile widziany status studenta

      Oferujemy

      • umowę o pracę/umowa zlecenie
      • atrakcyjne wynagrodzenie
      • szkolenie w zakresie wykonywanych obowiązków
      • pracę w kameralnej, przyjaznej atmosferze

      Oferty (CV ze zdjęciem) prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj.

      Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych
      osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia
      27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Pracodawcy w Poznaniu