Czy to Twoja firma?

ALTAM GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Łodygowice
Działalność rachunkowo-księgowa; doradztwo podatkowe
ALTAM GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Księgowy Łodygowice
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia

Oferty pracy ALTAM GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ALTAM GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca ALTAM GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Pomoc księgowej/księgowa

    ALTAM GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Kraków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Weryfikacja i porządkowanie dokumentów, wprowadzanie do systemu Comarch Optima, księgowanie, podsumowanie.

      Godziny pracy: 8-16.

      Wymagania

      • Uprawnienia: znajomość księgowości
      • Inne wymagania: Wykształcenie średnie lub wyższe, mile widziane branżowe; dokładność, rzetelność, chęć rozwijania się, zorientowanie na współpracę długoterminową

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: - do negocjacji, w zależności od doświadczenia i kwalifikacji
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • Kraków

      Weryfikacja i porządkowanie dokumentów, wprowadzanie do systemu Comarch Optima, wstępne księgowanie, podsumowanie.

      Wymagania

      • Inne wymagania: Wykształcenie średnie rachunkowość lub wyższe, dokładność, rzetelność, chęć rozwijania się, zorientowanie na współpracę długoterminową

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: - do negocjacji

Pracodawcy w Łodygowicach