Czy to Twoja firma?

PZN Środowiskowy Dom Samopomocy Ariadna praca

Olsztyn

Jesteśmy Polskim Związkiem Niewidomych, organizacją pożytku publicznego, która od 2004 roku nieustannie pracuje na rzecz integracji społecznej, rehabilitacji oraz ochrony interesów osób niewidomych i słabowidzących. Nasza siedziba znajduje się w sercu Warszawy, ale nasze działania rozciągają się znacznie szerzej, obejmując 17 jednostek, które wspólnie tworzą naszą wielką rodzinę.

Nasza historia zaczęła się pisać w 2001 roku, a od tamtego czasu nieustannie rozwijamy nasze usługi i programy, aby sprostać potrzebom naszych członków i beneficjentów. Zatrudniamy średnio 594 wyjątkowych osób, które każdego dnia wkładają całe swoje serce w pracę na rzecz naszej misji.

Oferujemy szeroki wachlarz usług, które są odpowiedzią na różnorodne potrzeby naszej społeczności. Od rehabilitacji podstawowej, leczniczej, społecznej po zawodową – każdy znajdzie u nas wsparcie dostosowane do swoich indywidualnych wymagań. Nasze działania nie ograniczają się jednak tylko do rehabilitacji. Jesteśmy również aktywni w sferze kultury i sztuki, sportu, turystyki oraz rekreacji, co pozwala na pełne i aktywne uczestnictwo w życiu społecznym.

Ponadto prowadzimy domy pomocy społecznej, warsztaty terapii zajęciowej oraz zakłady aktywności zawodowej, które są miejscami, gdzie nasi członkowie mogą rozwijać swoje umiejętności i pasje. Dzięki temu, każdy ma szansę na samorealizację i poczucie wartościowego wkładu w społeczeństwo.

Jesteśmy także wydawcą czasopism i innych publikacji, które nie tylko informują, ale i edukują, otwierając drzwi do świata wiedzy i inspiracji. Nasze specjalistyczne biblioteki są skarbnicą materiałów dostosowanych do potrzeb osób z dysfunkcją wzroku.

Nasza działalność gospodarcza, choć skromna, jest prowadzona z myślą o realizacji celów statutowych. Każdy dochód reinwestujemy w rozwój naszych programów i usług. Jesteśmy dumni, że nasze wysiłki zostały docenione certyfikatem jakości ISO 9001:2008, który jest świadectwem naszego zaangażowania w zapewnienie najwyższych standardów.

Nasza konkurencyjność wynika z unikalnego połączenia działalności pożytku publicznego z profesjonalizmem i pasją, jaką wkładamy w każdy aspekt naszej pracy. Jesteśmy organizacją, która nie tylko wspiera, ale i inspiruje, dążąc do tego, aby każda osoba niewidoma lub słabowidząca mogła żyć pełnią życia.

Zapraszamy Cię do poznania naszej historii, dołączenia do naszych inicjatyw i wspierania naszej misji. Razem możemy tworzyć świat, w którym każdy ma równe szanse na szczęście i samorealizację.

PZN Środowiskowy Dom Samopomocy Ariadna najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie logistyka / spedycja / transport hr / kadry księgowość / ekonomia

Oferty pracy PZN Środowiskowy Dom Samopomocy Ariadna

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PZN Środowiskowy Dom Samopomocy Ariadna

Mapa PZN Środowiskowy Dom Samopomocy Ariadna

Siedziba główna

PZN Środowiskowy Dom Samopomocy Ariadna poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
PZN Środowiskowy Dom Samopomocy Ariadna
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Olsztyn
  2. Szczecin
  3. Warszawa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca PZN Środowiskowy Dom Samopomocy Ariadna - oferty archiwalne

  • Opiekun-terapeuta

    • Olsztyn
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      prowadzenie trapii z uczestnikami SDS Ariadna, indywidualna praca z uczestnikami,opieka nad uczestnikami
      Godziny pracy 7:30-15:30

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: pedagogika, socjologia , średnie ogólnokształcące
      • Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie zawodowe. W przypadku posiadania wykształcenia średniego-zatrudnienie na stanowisku opiekuna, w przypadku zaś wyższego- na stanowisku terapeuty.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 700 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Pierwsza umowa na okres próbny,następna na 12 miesięcy,kolejna na czas nieokreślony
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Olsztynie