Czy to Twoja firma?

Małgorzata Furmańczyk praca

Szczecin

Witaj, jestem Małgorzata Furmańczyk i to jest moja historia. W 2016 roku, w sercu Szczecina, rozpoczęła się podróż mojej firmy, która z pasją wkroczyła w świat mody detalicznej. Specjalizujemy się w oferowaniu wyjątkowej odzieży, która odpowiada na potrzeby i oczekiwania naszych Klientów.

Nasza działalność opiera się na doświadczeniu i zaangażowaniu, które przekładają się na profesjonalizm i wysoką jakość obsługi. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasi Klienci czuli się wyjątkowo i znaleźli u nas coś, co podkreśli ich indywidualność.

Choć nie zdradzam wszystkich tajemnic naszego sukcesu, mogę śmiało powiedzieć, że nasz zespół to ludzie z pasją, którzy swoją wiedzą i doświadczeniem budują zaufanie i satysfakcję naszych Klientów. Jesteśmy przekonani, że to właśnie ludzie są sercem naszej firmy i to dzięki nim Małgorzata Furmańczyk jest synonimem kompetencji w branży odzieżowej.

W naszej ofercie znajdziesz odzież, która łączy w sobie aktualne trendy z klasyczną elegancją. Dbamy o to, aby nasze produkty były nie tylko piękne, ale i wygodne, bo wiemy, że komfort noszenia jest równie ważny.

Zapraszamy do naszego świata mody, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie – niezależnie od stylu czy okazji. To właśnie tutaj, w Szczecinie, zaczyna się Twoja przygoda z modą, którą my z radością uświetnimy naszą ofertą i obsługą na najwyższym poziomie.

Małgorzata Furmańczyk najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy wytwórstwo / rzemiosło

Oferty pracy Małgorzata Furmańczyk

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Małgorzata Furmańczyk

Mapa Małgorzata Furmańczyk

Siedziba główna

Małgorzata Furmańczyk poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Małgorzata Furmańczyk - oferty archiwalne

  • Obsługa klienta

    Małgorzata Furmańczyk
    • Szczecin
    • umowa o dzieło
    • pełny etat
    • drobne poprawki krawieckie na siedmiu maszynach,

      Zakres obowiązków

      przyjmowanie zleceń od klientow i ich realizacja

      Wymagania

      pdstawowe umiejętniści w poprawkach krawieckich

      Oferujemy

      uutrzymanie lokalu konserwacja maszyn przybory do szycia podział w zyskach

    • Szczecin
    • umowa o pracę
    • Sklep z odzieżom i pogotowiem krawieckim Zatrudnię na cały etat umowa o pracę krawcową krawca ktory podejmie się drobnych przeróbek krawieckich i sprzedaży towaróww

      Osobę do samej sprzedaży zatrudnię na część etatu umowa zlecenie

      zzapraszam do kontaktu

      Obsługa klienta

      sprzedaż

      drobne przeróbki odziezy

      wykładanie - układanie towaru

      Wymagania

      dpowiedzianość

      zangażowanie

      Oferujemy

      najniższzą krajową

      pus procenty od obrotów

Pracodawcy w Szczecinie