Kancelaria  Doradztwa Kapitałowego  KDK Karol Fryszkowski

Czy to Twoja firma?

Kancelaria Doradztwa Kapitałowego KDK Karol Fryszkowski praca

Bydgoszcz

Agencja  Pośrednictwa

Kancelaria Doradztwa Kapitałowego KDK Karol Fryszkowski najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
nieruchomości

Oferty pracy Kancelaria Doradztwa Kapitałowego KDK Karol Fryszkowski

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Kancelaria Doradztwa Kapitałowego KDK Karol Fryszkowski

Mapa Kancelaria Doradztwa Kapitałowego KDK Karol Fryszkowski

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
Kancelaria Doradztwa Kapitałowego KDK Karol Fryszkowski
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała
  3. Włocławek
  4. Kraków
  5. Kielce

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Kancelaria Doradztwa Kapitałowego KDK Karol Fryszkowski - oferty archiwalne

  • Pośrednik Nieruchomości

    • Bydgoszcz
    • staż/praktyka
    • dodatkowa/dorywcza
    • Do naszego zespołu poszukujemy osoby z doświadczeniem w pośrednictwie w sprzedaży nieruchomości.

      Wymagamy dyspozycyjności oraz łatwości nawiązywania kontaktów.

      Doświadczenie wymagane.

      Zakres obowiązków

      Osoba na danym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

      • pozyskiwanie ofert
      • prezentacja ofert
      • wprowadzanie ofert na strony branżowe
      • spotkania z klientami
      • prezentacja nieruchomości

      Wymagania

      • doświadczenie

      Oferujemy

      • wynagrodzenie prowizja uzależniona od efektów pracy
      • samodzielne stanowisko
      • telefo

      CV ze zdjęciem prosimy składać na adres e-mail.

      Odpowiadamy tylko na wybrane oferty.

      Nadesłanych ofert nie zwracamy.

      Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Pracodawcy w Bydgoszczy